Wpis z mikrobloga

@jatylkopytam: wdrążasz? czyli co dokładnie robisz na hali? wklepujesz programy do maszyn? pytam z ciekawości, bo w zakładach w których pracowałem to technolodzy głównie siedzieli za biurkiem i rzadko kiedy się ich widziało na hali. Byli tylko wtedy gdy ktoś coś spieprzył i musieli robić "fikołki" aby to ogarnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rampo: tak sie składa ze całe zycie robie na produkcji a programista jestem od kilku miesiecy
@PossessedPriest: pracuje w takim zakładzie gdzie operatorzy nic nie potrafią a napewno nie ustawią 4 osi. ustawiacze - uruchomic gotowy program. a nowy program, wdrozenie, jakies grubsze zmiany to technolog ogarnia.
@wykopowynoob: moim zdaniem to hałas, kilka lat temu jak nie było pracy na maszynie kieras przerzucił mnie na pakowanie na tydzień, to
@spanko: Kilka tyg temu rzuciłem tą branże w #!$%@? :P Sama praca fizycznie nie męczy, jak robiłem na tokarkach to tak samo po 8h wracałem do domu, robiłem trening i jakoś funkcjonowałem, ale jak poszedłem na gabaryty gdzie było dużo dokładnej roboty - trzeba było ciągle być czujnym to mimo, że czasem tylko stałem 8h to wracałem do domu zajechany.
@waskizlo: o to to xd, ja sie strasznie chciałem wyrwac z tego syfu i isc w inną gałąź inżynierii ale pan wirus #!$%@?ł rynek pracy w rzeszowie. robiłem w takim duzym korpo lotniczym na cnc, jak sie zwolniłem to tylko było zdziwienie w rodzinie

co ty anon taka dobra robota i firma

a dla mnie to był ten sam poziom co januszeks z ukraincami