Wpis z mikrobloga

@e__e: logitech ma bardzo dobry dział wsparcia, jeżeli chcesz kupić z oficjalnego sklepu napisałbym do nich zapytanie czy jest dostępna wersja US z dużym shiftem.
  • Odpowiedz
  • 0
@e__e ja mam te klawiature i układ mi nie przeszkadza. Owszem, byłoby lepiej z tym o którym wspomniałeś, ale i tak da się żyć. Wygoda korzystania, poręczność, szybkie przełączanie między sparowanymi urządzeniami sprawiają, że jestem z niej bardzo zadowolony.
  • Odpowiedz
  • 1
@e__e ładuje raz w tygodniu, a używam codziennie dość intensywnie. Myślę że około 10 dni by wytrzymała. Podświetlenie włącza się tylko gdy faktycznie coś dzieje się obok.
  • Odpowiedz
@e__e: @isInteger: pisałem do Logitecha, bo szukam sam 920-009552 (mx keys us ansi do maca). Dam znać jak uda mi się coś ugrać, ale na razie konwersacja z nimi jest bezowocna. Niestety nigdzie w EU nie da się kupić na ten moment, a sprowadzanie ze stanów jest nieopłacalne bo cena jest x2 po doliczeniu przesyłki, vatu i faktu że nie zrealizują ci gwarancji w Europie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@adiqq też pisałem. Wysłali mi link do Amazona US gdzie koszt wysyłki i cła jest horondalny.
Mam tę US international od wczoraj. Najbardziej wkurza spacja/prawy alt. W enter czasem też nie trafię. Ale shift lewy w ogóle nie przeszkadza. Czy w ANSI ta spacja jest mniejsza?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lihtaz mam już te klawiaturę. Mam problem z podświetleniem. Czy ono nie powinno się wyłączać jak jest jasno?
  • Odpowiedz
  • 1
@e__e podświetlenie włącza się generalnie gdy zbiży się ręce do klawiatury i gdy się na niej pisze. Po zabraniu rąk wyłącza się po kilku sekundach. To czy jest jasno czy nie to chyba nie ma znaczenia.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lihtaz no właśnie. Trochę to słabe. Myślałem, że jeszcze czujnik oświetlenia tym steruje. Coś o tym wspominają w materiałach reklamowych.
  • Odpowiedz