Wpis z mikrobloga

@mcnight95: nie jestem programista, raz tylko zdarzyło mi się wypić małe piwo. No i kiedyś jak pracowałem z Ukraińcami to czasami rozpijaliśmy flaszkę po pracy w miejscu pracy ale wszystko było pozamykane, zabezpieczone itd., symboliczne ilości.
@mcnight95: pracowalem w firmie gdzie duzo osob pilo piwo przy biurku i nie bylo to niczym dziwnym. Niektore zespoly mialy nawet kraty browarow w rogu / swoje piwa w lodowce - sami programisci. Znalem fanow drogiego whisky i lubili sobie sprobowac w trakcie pracy, tez nie bylo wiekszych problemow, unikali tylko babki z HR.
W UK tez pracowalem z informatykami i bylo pare osob, ktore codziennie o 13 wyskakiwalo na pare
@mcnight95: U mnie w korpo nie ma takiej opcji ale mam kumpla, który pracuje w małej polskiej firmie i normalnie trzymają baniaki z nalewkami/bimbrem i ze 2 kielonki dziennie zdarza im się wypić w ciągu pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mcnight95: czy macie w pracy alkohol? czy pijecie alkohol w pracy? czy zdarza wam się pracować po alkoholu?


@mcnight95: skad takie pytanie? po co ? dlaczego ? w jakim celu ?

@dirtydenier: Ja osobiscie picie alkoholu kojarze z odpoczynkiem i bardzo nie lubie, nawet jednego piwa do obiadu.


@dirtydenier: Uwazam dokladnie tak samo, ja po piwie nie mysle - tzn nie jestem taki "sharp" jak na trzezwo.. moze