Wpis z mikrobloga

Witam, zwracam się z pytaniem do znawców motoryzacji, może ktoś będzie umiał rozwiązać ten problem.
Mianowicie mam się a3 2000r 1.6 benzyna z gazem którym.jezdze do pracy na codzień. Od pewnego czasu pojawia się problem z tym że na biegu halowym gdy np dojeżdżam do skrzyżowania albo skręcam żeby zaparkować auto po.prostu gaśnie. Czasami się zdarzy że nie gaśnie Ale skaczą obroty. Nie dzieje się to cały, raczej rzadko Ale objawy się nasilają inpotrzebuje coś z tym zrobić. Ogólnie auto jeździ dobrze, nie ma jakiejs mniejszej mocy czy czegoś w tym rodzaju. Jakieś pomysły co to może być?
#motoryzacja #audi
#
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@budus2 gaz mam jakiś rok założony przeze mnie, do tej pory było wszystko ok, może to być faktycznie coś z gazem bo na beznzynie nie ma tego problemu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aerox666: gaz do regulacji jak najbardziej, ale też warto sprawdzić czy przepustnica jest czysta i jeśli świece dawno nie wymieniane (ale pewnie wymieniane przy montażu instalacji) to możnaby wymienić. Gaz uwydatnia problemy z układem zapłonowym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aerox666: nie ale jesli jest zapchana w komorze korbiwej robi sie ciśnienie które potrafi odciac gaz w parowniku sterowanym pod ciśnieniem .
U mnie wlasnie tak sie dzieje jeździłem ustawiac gaz i dupa , przypadkiem nie wcisnolem bagnetu do konca i auto jak nowe
  • Odpowiedz