Wpis z mikrobloga

Dobra słuchajcie tego.Mieszkam na wsi, a jak to na wsi, mamy piec na drewno. No i trzeba je ciąć i wozić. Wygląda to u nas tak, że ojciec, czasami ze mną i bratem, jedzie do lasu(właścicielki domu w którym mieszkamy), ścina to drzewo i układa je za domem na rok, a później przekładamy je pod wiatę, tzn. przed tylnie drzwi od domu, których używamy na codzień (w przednich złamałem klucz jak mnie osy zaatakowały ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Tylko że ni #!$%@? nie da się tego zrobić tak normalnie. Robiliśmy to przez gloryhole między ścianami, ale w końcu i do niego nie było dostępu. Ale ojciec wpadł na plan. #!$%@? sprytny. Każdy wie jak wygląda przyczepka. Nie każdy wie jak wygląda glebogryzarka. To takie połączenie motyki i kosiarki. Służy do orania pola. Plan mojego ojca polegał na tym, że weźmie tą glebogryzarkę, i pozbędzie się tych ostrzy. Zostanie koło. I macie taki onewheel (prawie jak onahole ( ͡° ͜ʖ ͡°)), zabudowany i z kierwonicą. I do tego, przyspawał #!$%@? przyczepkę. I teraz układa na tej przyczepce już porąbane drzewo, jedzie na około domu na tej elektrycznej deskorolce XXL, i później wszystko układa pod wiatą. Jestem z niego #!$%@? dumny, pierwszy raz w życiu.

#zycienawsi #diy #zrobtosam #rodzina
tobilub04 - Dobra słuchajcie tego.Mieszkam na wsi, a jak to na wsi, mamy piec na drew...

źródło: comment_1616600996ycIivf5RBktDnHvahNuKEK.jpg

Pobierz
  • 5