Wpis z mikrobloga

#!$%@?, nienawidzę swojej pracy. Praca jako doradca klienta to jest bycie śmieciem, ludzie Cię traktują jak totalne zero, mówią na Ty i mogą Cię opluć, a Ty nie możesz nic zrobić. Kierownik inwigiluje na każdym kroku, #!$%@? jak tylko może i tak leci ten temat. 22 lata, 2 lata pracy w sprzedaży i tylko mnie trzyma hajs, bo 4K to ja nigdy nie zarobię bez doświadczenia i studiów jak śmietnik #!$%@?. Pozdrawiam wszyskich którzy pracują jako doradcy i czuja się tak samo. ()
#pracbaza #januszebiznesu #przegryw
  • 9
@RandomowyTyp: Wiesz, mam najniższa krajowa, a to 4K to z premii jak sprzedam średnio sprzętu za 500k. Ja nie wątpię, że jest wiele prac #!$%@?, ale ja wciąż najniższa krajowa, cięcia premii za byle gówno etc. Jak się zaczynał covid to o polowe #!$%@?
Miałem taką zajebistą inbe kiedyś, w Covid była kolejka no i jakiś dziad Janusz się wepchnął, No to ten ziomek (na oko ze 40 lat) mówi do niego, że on tu był pierwszy. Janek do niego mówi, że „#!$%@? wieśniaku, gówno mnie to interesuje”. No to gość do niego, że dawaj, wyjdziemy przed sklep i Ci #!$%@?. No i mu #!$%@?ł, chłop dostał w papę i się złożył jak origami xD

Dużo
A kierownik niestety niechętny do pomocy, wysoki stołek i zarobki od dłuższego czasu to raczej pomiata ludźmi