Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy, co robić?

Mam w grupie na studiach typa który sobie wyjątkowo mnie upodobał do obrażania i różnych głupich tekstów na mój temat przy każdej możliwej okazji. Z całą resztą dogaduję się normalnie i nie mam żadnych problemów oprócz z jednym zje#em. No i co w takiej sytuacji robić? Jakoś nie kręci mnie odpowiadanie w ten sam sposób i zniżanie się do jego poziomu bo mam 22lata, pracę, status społeczny i nie mam zamiaru robić patologi. No ale też nie mam zamiaru tego to zostawić. Co proponujecie?

Sam typ z tego co mi wiadomo miał trudne dzieciństwo, wychowywał się bez ojca, żyje dosyć biednie i chyba uznał że swoje życiowe frustracje na mnie będzie wyładowywać
#studia #studbaza #bekazpodludzi #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #605b490301f7d2000aaf9d06
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak ci nie utrudnia zdania, to chyba bym olał. Jak tak, albo to już przekracza granice naprawdę mocno, to może go jakoś skonfrontuj jak coś wyjątkowo głupiego powie, ostatecznie pogadaj z resztą i napisz jakieś pismo, może takie coś pomoże.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: jprdl złote rady wykopu. Studia to nie jest gimnazjum żebyś się z kimś konfrontował, ani podstawówka żebyś budował swoją samoocenę. Na studiach nie ma miejsca na mobbing, można kogoś nie lubić to się z nim nie trzyma i tyle. Powiedz mu raz, sam na sam, grzecznie, że nie życzysz sobie aby wypowiadał się na twój temat a następny raz em nie będziesz o tym rozmawiał z nim tylko z kimś
@AnonimoweMirkoWyznania: Co to za patologiczna uczelnia?
Jak kolega wyżej napisał. Zwracasz uwagę, że nie życzysz sobie takiego zachowania/tekstów. A jeżeli jest coś obraźliwego, dochodzi jakieś nękanie, ciągle obrażanie Ciebie w internecie, na grupach FB, na czatach. To robisz screeny i wysyłasz na uczelnię. Jeżeli uczelnia nie zareaguje to idziesz z tym dalej. Myślę, że na uczelni to się skończy. Bo jak chłop zobaczy pismo od prodziekana do spraw studenckich to obsra