Wpis z mikrobloga

A tak właściwie to kiedy Jaszczur zaczął odlatywać? Bo z tego co czytam z żoną żyli normalnie do końca, córka opowiada, że to jej mama pracowała a ojciec zajmował się domem, w którym spotykała się bohema artystyczna. Cytuję "tata wychowywał mnie na silną kobietę. Zawsze powtarza, że odkąd mu się urodziła córka, przeszedł na pozycje feministyczne." To się tak nie klei, że już nie wiem czy to NPTV to na poważnie czy sobie jaja robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#jablonowski #olszanski #szury
Romeqq87 - A tak właściwie to kiedy Jaszczur zaczął odlatywać? Bo z tego co czytam z ...

źródło: comment_16166311901vQhYaK9vu3ByaelodGgT4.jpg

Pobierz
  • 26
@LostTranslation: Wiem i to dyplomowany

Po pijaku ją pewnie spłodził w jakimś błocie w Jarocinie, czy na jakimś innym hipisowskim spędzie.

@dzapanisko: córka urodziła się 9 lat po ślubie, więc wątpliwe

@Hereticsheresy: To jest aż niesamowite że z różnych stron na poważnie go rozkminiają niby poważni ludzie nazywając przeszkolonym rosyjskim agentem albo nacjonalistom XD
może dostawać pieniądze od jakiejś polskiej partii za ośmieszenie prawicy


@Hereticsheresy: W sumie to nawet może mieć sens. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdybym kręcił taki spisek wymierzony w przeciwników politycznych to też wybrałbym raczej zawodowego aktora niż totalnego naturszczyka. Aktor jest pewniejszy. Wie, jak trzymać się ram roli, jak swoją postać rozwijać oraz jak nie dopuścić do tego, aby spod maski Jabłonowskiego wyszedł Olszański. On tego jest
@SP_Alfa_Kilo: Mi też od początku coś tu nie pasowało w tym jego nagłym pojawieniu się w internecie jako taki betonowy narodowiec, rzucający w każdą stronę przekleństwami. Byłem kiedyś na spotkaniu z nim po spektaklu w w Warszawie i jestem prawie na 100% pewien, że to co robi teraz to gra lub prowokacja, by zaznaczyć się jako aktor. Może też być tak, że po śmierci żony mu odbiło, ale to też mało
@Romeqq87: Z zawodu jest aktorem a teraz przydupasem Korwina, Sendeckiego i grubasa. Strasznie upadla się przy swojej żonie osadowskiej tak jakby odgrywal swoją rolę bo nie wierzę żeby cierpial na rozdwojenie jaźni i po godzinach mówił nornalnie. Tylko czy warto być golemem ulepionym ze stereotypów polaka za grosze od widzów i bycie dziwką grubasa. Kurła, śmiał sie z Kowalskiego a skończył tak samo jako muppet do rozśmierzania widowni.