Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@chigcht: Masz rację. Właśnie natchnąłeś mnie do tego, żebym już nigdy nie kierował się dobrem ogółu. Od teraz będę patrzył tylko na siebie i zrobię wszystko, żeby żadna moja złotówka nie trafiła do podatników. Będę głosował tylko na partie, które mi coś dadzą, nie patrząc na to czy to pogrąży to cały kraj. Kurcze, że byłem taki głupi i mi zależało na tym, żeby finalnie wszystkim żyło się lepiej, mieli dostęp
@RoHunter: #60groszyzawpis
Szczekacz z dvpy znowu się odezwał. Gdzie pisałem że głosuję na pisowskie coorvy ? Serio , zachęcam ludzi do zapoznania się z faktami, które jednak zmieniają spojrzenie na politykę , a ty mi tu z jakimiś szczekaczkaki PiSu. Hatfu ! Nie obrażaj Pan
@jerzyorwell: Posysasz po same jaja pisowi i nikogo takim #!$%@? nie przekonasz. Z jakimi faktami mam się zapoznać? Że PO jest gorsze od PiS-u? Każdy, kto nie jest ćwierćinteligentem, lub nie urodził się wczoraj doskonale wie, że nie ma nawet porównania.

Btw, popraw interpunkcję, bo twoja jedyna ćwiartka mózgu się jeszcze bardziej wyróżnia.
Dobra po tym czasie mam... czas by odpowieidzieć na każde zawołanie także jadziem:
@chigcht: Oczywiście że są osoby którym opłaca się głosować na PiS, głównym czynnikiem są pieniądze i Kaczyński ugrał to doskonale. Wiedział, że w momencie jak wygrywali wybory parlamentarne będzie wzrost i to duży PKB kraju i tym samym większe wpływy podaktów, także ruch na 500+ i 13 14 emki i wypłaty dla górników starcyz pieniędzy. Dodatkowo napuścił dzięki