Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 39
62 343 + 76 = 62 419

Test Zlewu (Kitchen Sink Handelbar). Pierwsze wrażenia bardzo ok, te gripy pod owijkę na górny chwyt bajka, ogólnie cała góra fajna i wygodnie wyprofilowana, wraz z tymi krzywymi klamkami. Tylko trochę komputerek mam za duży jak na te dodatkowe chwyty xD No ale po ustawieniu mocowania pod większym kątem, jest już wystarczająco miejsca na ręce. Jedyna wątpliwość w tej chwili to dolne chwyty, nie wiem czy nie za bardzo są rozchylone, trochę na supermena się jedzie ¯\_(ツ)_/¯ Zobaczmy po kilku miesiącach i po przyzwyczajeniu się do takiej pozycji.

#rowerowyrownik #gravel #rower

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
SnikerS89 - 62 343 + 76 = 62 419

Test Zlewu (Kitchen Sink Handelbar). Pierwsze wra...

źródło: comment_1616689512UZG43zD6FcjqUOseYppJjE.jpg

Pobierz
  • 13
Kitchen Sink Handelbar


@SnikerS89: o panie, pojechałeś cenowo ;) Czaiłem się na nią, ale około 1k to jednak mi trochę za dużo było za pełen zestaw, może na BF wpadnie kodzik -25% to się zastanowię wtedy. Jaki rozmiar wziąłeś i z jakim normalnie jeździłeś?
PS. w tym M4C zostało coś oryginalnego oprócz ramy? xD
@dymel: Brałem taniej w preorderze z pół roku temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i już bez tych dolnych gripów. Rozmiar ten środkowy, wcześniej miałem chyba 44cm. Zresztą miałeś Marina, to pewnie lepiej wiesz ode mnie ile miała ;)

PS. w tym M4C zostało coś oryginalnego oprócz ramy? xD


Hmm, w sumie to chyba nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@dymel: Ta w Marinie 44 dla mnie była bardziej po tej węższej stronie, gdzieś tam czytałem, że do turystycznej jazdy szersza jest wygodniejsza, więc nowa wskoczyła ta trochę większa. Góra jest bardzo spoko, do dołu się przyzwyczaję ;)