Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zbigszew: od początku trzeba zaznaczyć że SBMM budzi trochę zastrzeżeń, o ile w Warzone jest potrzebna jego lekka wersja, to w zwykłym multiplayerze jest dosyć zbędna. W Modern Warfere nie miałem dużych zastrzeżeń do SBMM, jak pograłem sobie trochę lepszych meczy to faktycznie dobierało mi lepszych przeciwników, z którymi mogłem walczyć ramię w ramię, a jak nie to dwa mecze dostałem po dupie i znowu miałem wyrównany matchmaking. Kupiłem ColdWar'a miesiąc
  • Odpowiedz
@EagleOfFreedom: Teraz już nie gram bo też mnie to wkurzało, ale jakoś miesiąc po przemierze kupiłem gre mając wtedy 20lvl każdy mecz był zapełniony ludźmi którzy mieli przynajmniej pierwszy prestiż. Większość już miała 2-3, a ja ledwo zacząłem grać. Zero zabawy z gry bo nawet jak się jeden mecz udał dobrze to później 3 razy z rzędu nie mogłem zdobyć pozytywnego KD. Ściek straszny, pierwszy cod jakiego kupiłem od Bo1 i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Areooo51: ja kupiłem Modern Warfare'a na premiere, i była to zajebista decyzja. Najlepsza strzelanka w jaką grałem od lat, także polecam ci ją kupić i na spokojnie sobie grać, bo SBMM nie jest tam tak #!$%@?
  • Odpowiedz