Wpis z mikrobloga

słucham sobie wypowiedzi różnych "ekspertów" w telewizji po meczu i jak słyszę kwiatki typu "michał helik to będzie niestety jedyny nasz niezadowolony zawodnik po tym wspaniałym powrocie" czy "pokazaliśmy dziś klasę, zobacz, zobacz roberta, ta bramka tu, to jest klasa światowa"

nic dzisiaj nie piłem, dragów też nie mogę, sprawdziłem więc dla pewności wynik jakieś dwadzieścia dziewięć razy

i my faktycznie cieszymy się z tego, że z niezdobytej, potężnej, pozbawiających wszelkich nadziei i złudzeń węgierskiej fortecy wywieźliśmy jeden punkt

tak? ( _)

#mecz
  • 13
@zino: dobry agent jesteś xD gościu, w internecie jesteśmy, tutaj raczej nie musisz prosić o powtórzenie tego, co ktoś właśnie powiedział, bo, no, widać to w poście wyżej
@Szachu: moja wypowiedź nie jest krytyką Sousy, Brzęczka, Bońka czy jakiegokolwiek piłkarza

na rozpatrywanie 3:3 z Węgrami w kategoriach sukcesu może sobie pozwolić związek piłkarski wysp owczych, a nie pzpn
@zino: "dobra gra i to co było na boisku" to są chyba najbardziej puste słowa jakie znam jeżeli nie mają przełożenia na wynik końcowy, bo w piłce nie wygrywa ten kto gra ładniej i ojej 7 razy obił poprzeczkę i trzy razy przechodzi pół boiska po czym kieruje piłkę na orbitę Jowisza, tylko ten, kto wpakuje ją do siatki
@chap95: Ułożony i solidny zespół vs kadra w całkowicie zmienionym ustawieniu, taktyce i założeniach po 2 treningach z nowym selekcjonerem.
Wywiezienie remisu z takiego spotkania, które dodatkowo zaczęliśmy źle przez indywidualne błędy piłkarzy to jest sukces.
@zino: musi się z tobą bardzo ciężko na żywo rozmawiać
najpierw się jąkasz i próbujesz wydusić z siebie "co", a potem kończysz dyskusję mówiąc, że nie jestem ekspertem, ani koło niego nie siedziałem.

skąd możesz wiedzieć jakie mam doświadczenie trenerskie w piłce nożnej?
jeśli siedziałem obok Dariusza Wdowczyka w restauracji, to wtedy już jestem, czy jeszcze nie?

Ty ciągle nie rozumiesz o czym my rozmawiamy, nie odpowiedziałeś na ani jedno moje
@chap95: Lewandowski i to tyle. Taka jest nasza kadra obecnie.
Milik powraca do formy? Pół roku nie grał, trafił do ogórkowej ligi i ogórkowego zespołu.
Piątek też trafił do ogórkowego zespołu z Niemiec która jest 2 punkty nad strefą spadkową.
Zieliński dobry w przeciętnym klubie, w kadrze nigdy nie dorasta do oczekiwań.
Ekipa z Rosji z wypalonym i powolnym Krychowiakiem na czele, który mimo tego jak traficznej formy nie ma i