Wpis z mikrobloga

No jak ma byc dobrze jak na imprezie wlatuje laska 7/10 i nagle pół towarzystwa ziomków zaczyna odpierd@lać jakieś tańce na #!$%@? zeby ona zwrocila uwagę. Juz nie liczy sie ekipa i wspolny czas tylko teatr i pajacerka. Doszło do tego ze laska karmiła się atencją a 5-6 chłopa na raz ją rozsmieszało i kręciło wygibasy zeby sie przypodobać.

Przysięgam ze dawno nie czułem takich ciar żenady i poczucia upadku godnosci. Zaznaczyłbym ze czesc z tych typów ma laski i nikt tam nie był 16letnim przegrywem, który nie widział nigdy waginy. Spermiarze sami niszczą ten świat windując różowym ego w orbitę.

#blackpill #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #p0lka #spermiarzalert
  • 24
@vauecki: koledzy moi to pewnie przeczytaja ale #!$%@?, wpadlem do kumpla kiedys na zwyczajna najebke/piwerko ale tym razem bylo cos innego bo jakas laska wpadla i dokladnie to sie wydarzyło xD, az z zenady zostałem sam na balkonie i piłem browar samemu
Zaznaczyłbym ze czesc z tych typów ma laski i nikt tam nie był 16letnim przegrywem, który nie widział nigdy waginy.


@vauecki: Imprezy z laskami, tylko 1:1, bo później takie akcje wychodzą. W związku ludzie się po jakimś czasie nudzą i chcą zobaczyć jak to z kimś innym. Przecież na jednorazowy numerek nie na mówisz łatwo singla/singielkę, tylko kogoś w związku, gdzie chemia blaknie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@vauecki: ale jest też druga strona medalu. My, faceci, w znacznej większości to po prostu lubimy. Lubimy pajacowac, zabawiać, zagajac, i lubimy dostawać sygnały że to się podoba samicom. To sprawia atawistyczną przyjemność. Różnica pomiędzy incelem a chadem jest taka że chad otrzymuje zwrotne sygnały, choćby skąpe a incel nie. Dlatego myślisz że to nam urąga, że się zmuszamy, że nam sperma zalała mózg. Może i zalała ale ile przy tym
@vauecki pamietam sylwestra pare lat temu gdzie było kilka par + kilku facetów + kuzynka mojego różowego..

Ja #!$%@? 1/2 sylwestra sie nasłuchaliśmy, że #!$%@? bo nie ma lasek, chcieli taksówke zamawiać dla znajomych 30km dalej żeby przyjechały xD (tak nachalnie) itd.

Tak mi żal tej kuzynki było, że ciągle tego sluchała xD a to totalnie nie jej towarzystwo, tylko wtedy ją wzielismy