Wpis z mikrobloga

Cześć!
Razem z @KajetanKajetanowicz organizujemy specjalnie dla Was i dla dzieciaków z domów dziecka potężne, motoryzacyjne #rozdajo :)

Do zgarnięcia jest coś dla Was, obserwujący tag #motoryzacja, #motocykle a nawet i #rower :) - spójrz picrel. Myślę, że jest o co zawalczyć!
Mamy tutaj:
- zestaw kosmetyków samochodowych,
- zestaw lubrykantów WD-40
- puchar za drugie miejsce w Rajdzie Rzeszowskim 2017. Była to jedyna polska runda mistrzostw Europy w tym sezonie, w którym Team Kajto wygrał całe mistrzostwa.
- oraz karta z dedykacją dla zwycięzcy

Tym bardziej, że walcząc masz okazję pomóc dzieciakom. Warunkiem udziału w zabawie jest:
- wykonanie przelewu na dowolną kwotę do wybranego przez Ciebie domu dziecka
- zaplusowanie tego wpisu oraz wpisanie w komentarzu kwoty oraz screena z potwierdzeniem przelewu* <- uwaga! gwiazdka!

Każda złotówka, która przelejesz to 1 los w loterii. Im bardziej pomagasz - tym masz większe szanse na wygraną!

Plusy zbieramy do niedzieli 04.04. Udział mogą brać wszyscy - różowe, niebiescy, bordo a nawet i zielonki. Myślę, że możemy zaprosić nawet @Moderacja, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz wracamy do gwiazdki - poprosimy zwycięzcę o przesłanie oryginału potwierdzenia. Będę weryfikował oryginalność więc bez oszukiwania mi tutaj ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czas start! Bawcie się dobrze i pomagajcie innym!

#rozdajo #konkurs #motoryzacja #rajdy #rajdy24 #samochody
T.....y - Cześć!
Razem z @KajetanKajetanowicz organizujemy specjalnie dla Was i dla ...

źródło: comment_1616757888SZYEks2VhYeoHxMhZJtVUw.jpg

Pobierz
  • 32