Wpis z mikrobloga

Jak tam kuce od "w pierwszej na Bosaka, w drugiej na Dudę"? Jak tam hasztag #mimowszystkoduda - zmalał, urus?

Kukle swędzą, czy jednak warto było dla bólu dupy lewactwa? Jak to jest żyć ze świadomością, że dzięki schowaniu ideologii w kieszeń można było ukrócić większość zamordystycznych zapędów PiSu, bo Trzaskowski skutecznie by je wetował, a PiS nie miałby wystarczającej siły w sejmie żeby weta odrzucać? Jak podoba się Wam TVPiS, #!$%@?ące Konfederację w nie mniejszym stopniu co lewaków, którego #!$%@? również mogłoby być ukrócone przez Trzaskowskiego (prezydent wybiera dwóch z 5 członków KRRiT, jednego wybiera opozycyjny obecnie senat, dwóch sejm)?

Zadowoleni ze swojego wyboru?

#bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #4konserwy #polityka
Wariner - Jak tam kuce od "w pierwszej na Bosaka, w drugiej na Dudę"? Jak tam hasztag...

źródło: comment_1616841610AY0ABOhq9vjVE5HB2mRTXK.jpg

Pobierz
  • 36
@Wariner:

mimowszystkoduda


Ja wiem, że od neuropka nie można oczekiwać zbyt wiele, ale żeby dalej bezmyślnie powtarzać tvpisowską propagandę sprzed pół roku to już naprawdę trzeba być skończonym untermensch xD

@slomky: tyle że kuce w większości głosowały na Trzaskowskiego, albo wogóle nie szły na wybory, z Konfederacji na dude głosowali głównie narodowcy.
A.....g - @Wariner:

 mimowszystkoduda

Ja wiem, że od neuropka nie można oczekiwa...

źródło: comment_1616842044pPG078mrS7Tawk1qnwDjwi.jpg

Pobierz
@Herubin ale nie ma to znaczenia. Różnica głosów była nie duża, może gdyby Konfa poparła Trzaskowskiego zamiast zachowywać neutralność gdy narodowcy tym czasem na własną rękę opowiedzieli się za Dudą, a debil Korwin nie namawiał do olania głosowania w drugiej turze, to dałoby radę te 2% uzbierać, tymczasem Konfa nie zrobiła nic czym poparła Dude.
@Wariner: ciekawe jest to doszukiwanie się problemu w wyborcach a nie w kandydacie. Trzaskowskiego PO wystawiło po kompromitacji Kidawy, do tego #!$%@? bo jakby był jedynym kandydatem od początku to pewnie by wygrał. I oczywiście wiedząc o sondażach w ogóle nie zaadresował wyborców Bosaka, co ciekawe wyborcy konfederacji w większości głosowali na Trzaskowskiego ale to się wygodnie pomija.