Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
1. Protestuj przeciwko braku działania rządów odnośnie globalnego ocieplenia
2. Namaluj na mieniu publicznym swój znak sprejem zawierającym w #!$%@? chemii w tym wysoce przetworzoną ropę.
3???!?
4. Ktoś to będzie musiał zmyć jeszcze bardziej chemicznym środkiem z wysoko przetworzonej ropy, siarki i innych azotów.
5. Dołożyłeś cegiełkę do bezsensownego zanieczyszczania planety, #!$%@?łeś lokalnych mieszkańców brudząc im okolice, rząd i tak ma cie w dupie.

Ludzie sam jestem za #ekologia ale to trzeba zacząć od siebie i nakłaniać ludzi w pozytywny sposób do tego. Sam np auta nie mam po zakupy jezdze na rowerku, reperuje stary sprzęt i rzadko cos wyrzucam, ostatnio sporo ograniczam uzycie plastiku do opakowan i rozmawiam ze znajomymi na ten temat. Takim mazaniem zbierzecie tylko poklask wśród swojej grupy.
Niesamowicie mnie #!$%@? po prostu jak wyglądają polskie miasta. Tu extinction rebellion, tam seba maznal tag, tu strajk kobiet, a tu legia czy rks huwdu wymalowane na kamienicy, wspólne znaczy wspólne a nie "nie moje"
#boldupy #warszawa #miasto #grafitti #extinctionrebellion #bekazlewactwa
ButtHurtAlert - 1. Protestuj przeciwko braku działania rządów odnośnie globalnego oci...

źródło: comment_1616844852psgirn5xCABaGzFl55txth.jpg

Pobierz
  • 6
@ButtHurtAlert: zgadzam sie w 100%. Te rzeczy ktore wymieniles sa wlasnie jednymi z najważniejszych do zmiany, dorzucilbym do tego jeszcze ograniczenie miesa i zbędnego konsumpcjonizmu. ich problemem jest to ze nie sa "medialne" i ciężko sie nimi pochwalic na Twitterze. To sa niestety naiwne dzieciaki, ktore zostaly zmanipulowane. Naiwności sa wlasnie winne głównie. Sam jak mialem te 16 lat przelałem 100 zl na wwf i troche mi zajelo dojście do tego,