Wpis z mikrobloga

Mireczki, kupiłem wczoraj AirPods Pro i mam problem, o ile jakość dźwięku jest super, to po godzinie noszenia strasznie bolą mnie uszy, chodzi o ten twardy plastik który obija mi wnękę ucha.

Słuchawki same w sobie leżą dobrze, nie wypadają, ale ten twardy plastik sprawia, że nie jestem w stanie je używać dłużej niż godzinę.

I pytaniem czy też tak mieliście? Czy ten ból przejdzie i uszy się przyzwyczają? Czy może się nie polepszy i lepiej je zwrócić i kupić np Bose 700.
Trochę lipa, ze wydałem 900 zł na coś co sprawia mi fizyczny ból...

#apple #iphone #macbook #airpods #airpodspro
  • 12
@kubaczosnek: przy mniejszych jeszcze bardziej mnie bolały, dalem większe, troszke lepiej ale dalej mnie bolą.

Z kolei zauważyłem też inną rzecz, że mnie po paru godzinach bardzo boli głowa, zaczalem więc czytać w necie i ponoć airpodsy mają wysoki wskaźnik promieniowania EMF.

Na tym filmiku miernik wywaliło poza skalę:
MGfilms - @kubaczosnek: przy mniejszych jeszcze bardziej mnie bolały, dalem większe, ...
@KarmelowyJeremiasz:

Wymieniłem pro na bose 700


z jakiego powodu to zrobiłeś, też Cie uszy bolały?

I jak z jakością dźwięku, porównywalnie czy Bose lepsze?

Myślę jeszcze nad Sony WH-1000XM3, ponoć grają lepiej od Bose
@MGfilms: Pro wypadały mi z uszu, głównie dlatego. Dźwięk porównywalny, wyciszenie trochę lepsze w 700. Nie patrzyłem tez na sam dźwięk bo interesowały mnie feature’y typu BT 5, USB-C, dobry mikrofon, kompatybilność a Apple etc.

Nie wiem czy Sony ma to co wymieniłem w bose