Wpis z mikrobloga

@ManamanaTuriruriru: kup pierwszego gotowego, małego (klasy 2-3"),
Najlepiej w jakieś zamkniętej ramie, jak Eachine TRASHCAN 75mm albo inne Bumblebee Cinewoop itp
Na prawdę obecnie robione są całkiem dobre i całkiem tanie (w stosunku do części składowych) konstrukcje, NAWET taki producent zabawek jak eachine potrafi sprzedawać (w kooperacji z diatone) er349... Gdzie części składowe tego - kosztują w zasadzie tyle samo co gotowe ustrojstwo. A i tak "przyjemność ze składania" to sekunda,
Pozostało mi trochę kuponów ali 8/8.01 I 20/20.01 i po prostu myślę co tu z nimi zrobić ;)

@ManamanaTuriruriru: kupić coś takiego gotowego. Serio. Na prawdę.
Jeśli to na prawdę jest twój pierwszy dron - to się srogo zniechęcisz, że cały wieczór lutowania, dwa dni z konfiguratorem, i 10s w powietrzu, i wszystko w drzazgi #!$%@?...
@ManamanaTuriruriru: a no chyba że tak. No to teraz decyzja co do rozmiaru (wielkości).
Ja bym np wybierał po tym, jakie aku masz dostępne (bo jak sam wiesz - co ci z sprzętu, jak nie ma czym zasilać, a jak się latanie udaje, to 5 pakietów wylatanych i nawet się nie rozgrzałeś jeszcze). Albo czy chcesz latać na przypale nielegalu, czy chcesz się rejestrować, czy próbować zmieścić w tych 250g lub