Wpis z mikrobloga

@KedzioRRz: Dokładnie licze na wygraną Furego z AJ a potem Fury Ruiz... naprawdę, myślę, że Canelo i jego ludziezrobią z Andyego bestię z któą tylko Fury może sobie poradzić... jakby była taka walka to ciężko byłoby mi wyrac komu bym kibicował. Andy ma świetną technikę i potencjał, ciekawe jak będzie się czuł dużo lżejszy, bo nie każdemu zawodnikowi służ spadek masy.
@leftfinger #!$%@? mnie takie głupoty strasznie xD podejście Kownackiego, ręce wzdłuż ciała po ciosie u Szpilki, brak trenera mentalnego czy tam psychologa u Gołoty za starych czasów...
@KedzioRRz: biedy teraz nie ma, mógłby postawić na jedna kartę i zamiast dobrego auta zainwestowałby w lepszychtrenerów, sztab, dietetyka... ale po #!$%@? xD to podobnie jak Wach, jakby kase z walki z Kliczko zainwestował w siebie i rozwój sportowy to by teraz był nzacznie dalej, a nie tylko daje się obijac za pieniadzę.
@leftfinger o #!$%@? jeszcze mi o Wachu przypomniałes, narobili mi Hype jak jasna cholera na te walkę z Hughiem Furym a ja sobie w brode tylko plułem ze jestem takim naiwniakiem. W sumie mając taka kadrę trenerska i bokserów przyspawanych do Polski nie da się nic wycisnąć z nich
@KedzioRRz: Teraz to już w ogóle jest chunia został może Cieślak z jakimiś nadziejami, Sulęcki jż zweryfikoway właściwie, może Masterak bo ma doświadczeie i jest względie młody, nie ma żadnych bokserów u nas
@leftfinger dzisiaj oglądałem MŁODEGO PROSPEKTA OSTATNIA NADZIEJĘ HUSARII Czerkaszyna no i szału nie ma. Serio liczę tylko na Cieślaka, czy Master coś ugra? Wg mnie nie, zbyt dużo czasu stracił na te próby w boksie olimpijskim itd