Wpis z mikrobloga

@echelon_: Mordko to jest wypok, polski 4chan. Tu wszystko jest #!$%@? ()
I jbc to staż mam jakieś 7-8 lat żebyś nie uznał że wypowiadam się jako nowociota, tylko poprzednie konto śpi za kosmonautę xD
@twojastara_glosuje_na_korwina: Dostałeś zapewne uprawnienia w zakresie eksploatacji czyli te najniższe do 1kV, przy wyższym "stopniu wtajemniczenia" czyli dozór powyżej 1kV już tak łatwo nie jest i tam wymagana jest konkretna wiedza, ale to prawda podstawowe uprawnienia może dostać praktycznie każdy. Ja półki co robiłem 2 razy (uprawnienia trzeba odnawiać, chyba że robisz je w zakładzie pracy to w tym zakładzie są praktycznie dożywotnio) i za pierwszym razem było tak jak mówisz
@Feler_Lumpex: ciekawe czy takie elektrośmieci cisną bekę z Elona że to debil i nieuk. A może wolą nabijać się z konstruktorów pierwszego reaktora fuzyjnego. Przecież takie rzeczy to pewnie ich pies w nocy przez sen projektuje. Mam wrażenie że to w większości jacyś emerytowani nauczyciele elektroniki z technikum którzy ostatni raz lutownice mieli w ręku za Gierka, a teraz pierdzą w stołek i biją sobie konia pogardą dla każdego kto coś
@CXLV: to jest #!$%@? jakieś nieprawdopodobne żeby wpis który w domyśle proponuje zrobienie krzywdy osobom starszym miał tyle plusów. Czy wy się ludzie #!$%@? słyszycie? Czy wy wiecie co będzie się robiło ze starszymi ludźmi za parę pokoleń jak takie półheheszki zaczną w jakichś głowach kwitnąć jako pomysły? Czy wy nie zamierzacie być starymi babami i chłopami?
Uprawnienia SEP to jest jeden wielki śmiech na sali, pracowałem przez prawie dwa lata w branży szkoleniowej - głównie właśnie uprawnienia SEP + inne uprawnienia UDT/TÜV. To co się tam #!$%@? to jakaś magia ( ͡º ͜ʖ͡º) - wyobraźcie sobie, że osobą szkolącą przyszłych (potencjalnie) elektryków z uprawnieniami może zostać każdy, nawet osoba która o kablach ma tyle pojęcia, że wie że trzeba podłączyć wtyczkę do gniazdka
@MCMXCVII: SEP Wrocław. Dodam jeszcze że prowadzący wiedzieli że kurs to pozoranctwo i że w dwa dni nie nauczą nas wiele, więc skupili się na bezpieczeństwie i na informacjach które mogą się nam faktycznie w życiu przydać (jak np. zasady budowania instalacji w domach).

A, jeszcze odpowiadali na wszystkie pytania i najbardziej wkurzali się kiedy ktoś wspominał że "na jednym forum ktoś napisał" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AgresywnyKaloryfer myślałam, że zdalnie gdzieś, bo niestety Poznań here. Mój niebieski marudzi marudzi żeby zrobić, ale gada głupoty, że czasu nie ma, więc 2 dni brzmią obiecująco. Dziękuję Ci dobry człowieku! A elektrodę prądem #!$%@?ć XD