Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@xdrcftvgy: nie sa wykupywane. To jest mit tej branzy. Inwestycja na zdjeciu powyzej ma termin oddania w tym roku i prawie 200 wolnych mieszkan.

Posrod mieszkan z terminem oddania na 2021 r 45% nadal nie ma nabywcy.
  • Odpowiedz
@podomka: w grudniu tez rozważałem Bemowo. Dokładnie Metro zachód od DD. ale za tą same cene za m2 znalazłem dewelopera w okolicach Jana Kazimierza. Tam już jest cała "miejska" infrastruktura, jak kawiarnie, sklepiki, pod nosem. Wystarczy przejść przez Wolską i są 4 Parki. Na chrzanowie niestety z tym jest bieda i jedyny plus okolicy to metro. Jak się zabuduje to też będzie tłoczno i tkanka miejska dopiero będzie tworzyła.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kutafonix215: tylko w miastach koncentruje sie tez akcja budowlana. I nie - jezeli nie jestes specjalista it/prawnikiem/architektem - nie jest oplacalna emigracja do duzego miasta. Roznice wynagrodzenia zje najem.
  • Odpowiedz
I nie - jezeli nie jestes specjalista it/prawnikiem/architektem - nie jest oplacalna emigracja do duzego miasta. Roznice wynagrodzenia zje najem.


@wojteksrz: Ty chyba nigdy nie mieszkałeś na polskiej wsi, co? ;)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@alex-fortune: nie mowie o wsi. Mowie o miastach pokroju ex-miast wojewodzkich, czy miastach powiatowych. Moze wdala sie niescislosc. Chodzi mi o generalny argument, ze wszyscy wala jedynie do 4-5 miast w Polsce.

Moze faktycznie zbyt to splycilem.
  • Odpowiedz
@podomka: jakie to ma znaczenie czy prawa czy lewa strona skoro chcesz mieszkać przy metrze? Na targówku da radę kupić po 10k na oszmiańskiej, do metra jest 5 min
Okolica - kameralna - zadupie i wokół zabudowa rodem z PRL
  • Odpowiedz
@podomka: Sprawdź "Sotta Sokoła" na Ursynowie budowany przez Yuniversal. Zostało kilka lokali (z 32 wybudowanych). Cena za m2 minimalnie przekracza Twój budżet (12500) ale pozostałe kryteria spełnione. Ja oglądałem w listopadzie i było całkiem spoko ale finalnie wybrałem coś innego.
  • Odpowiedz
@podomka: Też na Ursynowie tylko troszkę dalej od metra i segment a nie mieszkanie. Generalnie w tych okolicach i przy metrze nic nowego nie ma i się nie buduje wiec raczej zostaje ci właśnie Wola i Bemowo.
  • Odpowiedz