Wpis z mikrobloga

@Unixos: Mimo to, czy ilość mobów do zwiększania ilości nagród nie rośnie wykładniczno ? Ja gram tower/BC z bugged PC , z gilded scarabami, z elevated sextant beyond etc. Ciężko mi to objąć umysłem.
To z reddita czy sam grałeś ?
  • Odpowiedz
@1906pel: to moja mapa, normalnie krece około 15,5. Ilość rosnie, z każdym obrotem potrzeba zabic wiecej, nigdzie poza valdo nie wyciagniesz, bo atlas passive do HB daje około 1,5 obrotu. Elevated sextantow nie uzywam za droga zabawa żeby trafic dobry mod
  • Odpowiedz
@Unixos: Jeśli Cię ciekawi to ja 150-200 użyłem i trafiłem tylko beyond.
Poluję na nemesis 4currency ... ale tracę nadzieję, mega pecha mam.
Da radę "wyżyć" z shardów które dropią ? Czy tam chodzi bardziej o ilośc mobów/rare mobów
  • Odpowiedz
Da rade wyzyc. Odpalenie mapy to jakeis 2.5 ex. Z ancient i exalted shardow dropi około 2 ex, około 1,5 ex z sextanta "uniq boss drops corrupted itnems" (średnio 12-15 6l na mape) reszta z beachhedów i raw chaos orbow + jakeis dropy. Deli Splinterów i nic ponizej chaosa nie zbieram. Wyciagam z mapy 4-6 ex minus koszt mapy. Jak bym zbierał drobnice to by było z 1-1,5 ex wiecej. Mapa z
  • Odpowiedz
@1906pel: triple beyond (mapa+zana+sextant), jak trafie nemesis w modach mapy to dodaje kamień z sextantem na drop, to daje dodatkowe 50-70 c + czasem jakis exalt
  • Odpowiedz
@Unixos: To ja zostanę przy tower chyba, fajne passive do incursion (jeśli kręci Cię double corrupt) + beyond.
Na triple beyond wyciągasz z 60-100 6linków, jest jeden minus niestety, tyle gówna na ziemi że spadki fps są koszmarne. Ratuje to jedynie że tower jest na kilku poziomach.
Na double masz z 30-40 "tylko", ale jest za to płynnie.
No i sam layout tower sprzyja beyond.
  • Odpowiedz
@Unixos: Niektórzy po 10 6linków, wynoszą na postać, ja nie bawię tylko po 7 biorę więc połowa zostaje.
Ja gram na std, gram to może zbyt dużo powiedziane bo przez ostatnie 2 miesiące może z 5-10 deli map zagrałem.
  • Odpowiedz
@Unixos: ja na STD mam legacy mapy z bugged IIQ albo pack size, no i tyle wypada tylko pod triple beyond.

EDIT: Efektem tego co napisałem są mapy z iiq powyżej 300 . Stąd ta ilość itemów na ziemi które powodują lagi o których pisałem, no i ilość 6linków.
No i sam build , ja mam około 180iiq.
  • Odpowiedz