Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, czy ktoś może polecić jakiś dobry prepaid w Polsce? Zależy mi na dużej ilości internetu, myślę, że 10-15GB minimum, jakimś drobnym pakiecie smsów (nawet 100 będzie ok) lub tanich smsów i nieograniczonych rozmowach do wszystkich sieci.
W grę nie wchodzą abonamenty, bo nie szukam niczego na stałe :)
Z góry dzięki!
Sorry za tagi, ale nie wiem w sumie co wrzucić #telefony #prepaid #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 7
  • Odpowiedz
@Matpiotr: Chyba źle trafiłam, bo zaczęłam od Playa, a on chyba jest mocno nastawiony na Internet :) I owszem, pakiety super, ale prawie 40gr za minutę i chyba 35gr za smsa to przesada ;) A moja mama i babcia nie są internetowe i muszę mieć z nimi kontakt telefoniczny, więc szukam czegoś co będzie dobre dla wszystkich ;)
  • Odpowiedz
@Valentina: u nas w taryfie Nowy Plush da się tak ustawić pakiety, aby za 30 zł/mies. mieć:
- Połączenia, SMS/ MMS - bez limitu w Polsce w i UE
- 30 GB w Polsce z czego w UE: 3,18 GB
- 10 GB na YouTube / TikTok
- darmowy transfer w ramach: Facebook, Messenger, WhatsApp, Instagram.

Dodatkowo teraz mamy promocję 120 GB za 15 zł, która z pewnością też się przyda.
  • Odpowiedz
@Valentina: odpowiedzi na maile udzielane są w kolejności zgłoszeń. Po weekendzie mogła kolejka być więc ciut większa. Zawsze też możesz mi tutaj podrzucić numer zgłoszenia i wtedy mogę coś podziałać, aby szybciej się zajęto się sprawą.
  • Odpowiedz