Wpis z mikrobloga

Prawdę mówiąc, ten patch notes to lanie wody jak pisanie jakichś rozprawek do szkoły. Dużo tekstu, mało treści typu aż 8 pojedynczych wpisów o misji Ghost Town z takimi potężnymi zmianami jak zmiana miejsca stanowiska snajperskiego Panam czy wyłączenie świateł w samochodzie po rozładowaniu akumulatora. W ten sposób to można pisać patch notes na 100 stron, że się gdzieś przestawiło o milimetr jakiś komputer bo problematyczne było go kliknąć.
Za to nieciekawie wygląda sekcja techniczna, gdzie już nie byli tak szczegółowi i w sumie nie wiadomo czym jest "Various optimizations" bo po 1.1 na myśl przychodzi tylko kolejny tragicznie wykonany downgrade.

Tak czy inaczej, patch w żadnym stopniu nie poprawia wewnętrznej pustki gameplayowej tej gry.
#cyberpunk2077
  • 9
  • Odpowiedz
@Tasde: typowe #!$%@? sie.

uga buga, gra ma bugi, zobacz kompilacje na jutubie ile bugow, tekstury na ps4 wolno się wczytują, ale jaja.


redzi naprawiaja cala litanie bugow

ale lanie wody, co to ma być, pacz w żadnym stopniu nie porpawia wewnętrznej pustki gejmplejowej tej gry!!!


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Prawdę mówiąc, ten patch notes to lanie wody jak pisanie jakichś rozprawek do szkoły. Dużo tekstu, mało treści typu aż 8 pojedynczych wpisów o misji Ghost Town z takimi potężnymi zmianami jak zmiana miejsca stanowiska snajperskiego Panam czy wyłączenie świateł w samochodzie po rozładowaniu akumulatora. W ten sposób to można pisać patch notes na 100 stron, że się gdzieś przestawiło o milimetr jakiś komputer bo problematyczne było go kliknąć.


@Tasde: Czytałem
  • Odpowiedz
  • 44
Wychodzi video zapowiadające patch:
"Haha tylko 3 poprawki nic nie zmienili"
Wychodzą patchnotes 500 pozycji na godzinę czytania:
"Haha lanie wody"

Polactwo wychodzi mocno, co by nie było jest zawsze źle co dla niektórych
  • Odpowiedz
@Cernold: niektórym nie dogodzisz. jakby zrobil super duper metro, policje i te 'szczelanie w wode' to i tak by pisali, ze gra pusta, bo nie mozna zasiasc przy barze i zjesc batonika
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe: A te 2% by zrozumiało i mogło wyjaśnić reszcie, czy szykuje się poprawka silnika czy szykuje się kolejny downgrade.
@Howard_Roark: Tylko jest drobna różnica, jeżeli wydajesz grę w dobrej jakości technicznej a potem zasypujesz ją łatkami poprawiające niedoróbki i wypisujesz jakieś pierdoły w patch notsach bo nie masz większych problemów ze swoim tytułem, a masz tytuł jak Cyberpunk który jest tragiczny od strony technicznej, gameplayowej i projektowej.
I dostajesz
  • Odpowiedz
@Tasde: Ostatnio to na wykopie jest hit. #!$%@? sie do każdego, a nie do twórców gry która od 4 miesiecy jest niegrywalnym syfem za 300 złotych. Tak jasne mogłem nie kupić, lub mogłem zwrócić, ale #!$%@? jak ktoś reklamuje swoj produkt od roku jako zajebista, rewolucyjna gra RPG, a potem wydaje takiego kasztana i teksty że updejty będą, ale #!$%@? jednak nie w terminie, a potem przychodzi update i się chwalą
  • Odpowiedz