Wpis z mikrobloga

Z racji, że mam dzisiaj trochę więcej wolnego czasu postanowiłem wejść na #wizaz w celu zebrania materiału badawczego. Nie trwało to długo (3 temat z kolei).

P0lka żaląca się jak ciężko jest kogoś znaleźć na tinderze. Gdzie ja przeprowadzając eksperyment z dziewczyną 2/10 zebrałem wystarczająco materiałów by BRUTALNIE podważyć #!$%@? różowych.

Przeanalizujmy p0lke, która odpowiedziała autorce tematu. Będę tłumaczem tego postu.

"Z nikim stamtąd się nie spotkałam." - Żaden mężczyzna 5/10 - 7/10 nie robił za mojego klauna na tyle, żebym wyraziła jakiekolwiek zainteresowanie spotkaniem. Natomiast mężczyźni 7.5/10+ nie są wcale mną zainteresowani.

"Jak uda się z kimś fajnie popisać przez jeden dzień to już jest sukces." - Jeśli znajdę wreszcie tego frajera 5/10 któremu będę odpisywać zdawkowo typu - "aha, fajnie, ok" i będzie miał na tyle braku szacunku do siebie by pisać tak cały dzień to już jest sukces.

"Zazwyczaj już się następnego dnia nie odezwie." - Zazwyczaj pójdzie po rozum do głowy i stwierdzi, że z taką amebą nie ma sensu rozmawiać.

"Na palcach jednej ręki mogę policzyć ile razy się zdarzyło, żeby to facet zagadał pierwszy." - Jestem na tyle brzydka i selektywna, że jak już będzie para z gościem 6-7+/10 to mają czelność do mnie nie pisać. A, że jestem księżniczką to sama nie napiszę.

Niestety nie znamy wieku autorki posta, po RZEKOMYM braku zainteresowania przez NORMALNYCH MĘŻCZYZN / CHŁOPAKÓW to bardzo prawdopodobne, że jest koło 30stki, lub po 30stce. Ewentualnie jest turbo gruba tudzież brzydka, a że przeciętnych gości daje w lewo to jest wielce zaskoczona.
Mężczyzn 0-5/10 pominąłem w analizie bo to nie są dla niej nawet mężczyźni.

Taka jest natura p0lki, taka jest hipergamia i RZEKOMY brak powodzenia kobiet na portalach randkowych.

#przegryw #p0lka #rozowepaski #wizaz #blackpill #tinder
Rath - Z racji, że mam dzisiaj trochę więcej wolnego czasu postanowiłem wejść na #wiz...

źródło: comment_1617025867Swa6T06ipclrCTnZsgnu2r.jpg

Pobierz
  • 21
Taka jest natura p0lki, taka jest hipergamia i RZEKOMY brak powodzenia kobiet na portalach randkowych.


@Rath: są hipergamiczne, ale nie tylko polki...kobiety... zobacz na azjatki, one to nawet na tych swoich to splunąć nie chcą bo im szkoda śliny, a jak tylko zobaczą białego 180 cm, to gotowe są mu oddać własne życie, byleby się tylko uśmiechnął do takiej.
Taka niestety nasza natura i jej się nie oszuka - szukamy najlepszą
@sajmen: To prawda, jednakże kobiety wtrącają swoje #!$%@? o charakterze, dobrym sercu i szlachetności. Nie powiedzą wprost co decyduje o wyborze partnera, przez co powoduje to, że mężczyźni nie skupiają się aż tak na wyglądzie. A, że nie skupiają się na wyglądzie to nie mają powodzenia u kobiet i rośnie frustracja - brak zrozumienia kobiet.

Co do azjatek to tak, widziałem eksperymenty. #ricepill to znane zjawisko.
@sajmen: To prawda, jednakże kobiety wtrącają swoje #!$%@? o charakterze, dobrym sercu i szlachetności.

@Rath: Nie powiedzą wprost co decyduje o wyborze partnera


@Rath: Nie slucha sie tego co kobieta mowi, robi sie po prostu swoje i tyle, dzialasz zgodnie z wlasnym sumieniem, cwiczysz dla siebie dla nikogo wiecej... kobieta jedno mowi, drugie mysli, a trzecie zrobi :)
"Na palcach jednej ręki mogę policzyć ile razy się zdarzyło, żeby to facet zagadał pierwszy."


@Rath: #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow

To ona chce tego niebieskiego znaleźć czy nie? ¯\_(ツ)_/¯ W sumie to logiczne, chce znaleźć ale nie czuje potrzeby wychodzenia z jakąkolwiek inicjatywą ze swojej strony a ty tańcz cucku tańcz, no dalej fikołka jeszcze zrób xDDD

A później płacz, głaskanie kotów, żarcie czekolady i zwalanie winy na niebieskich xDDD

Ale mi nie
@Rath: laski nie są świadome tego że wygląd i atrkacyjność jest mierzalna, od tego trzeba na początek zaczać, One jak dają matcha czy like 1 na 20 facetów to myślą, że są jedną na milion która dała temu gosciowi like, a to że mu akurat dała matcha to jej osobista kwestia gustu. One nie są bardzo bardzo czesto świadome że lajkują tylko 5% gośći, którzy zbierają 90% matchów od wszytskich tam
@Rath: towarzysz życi ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i te słynne bany za domniemane incelstwo, teraz tam jest moda na polowanie na inceli, którzy są utożsamiani z hejterami wszystkich kobiet. Dobrze wiedzą, że istnieje pewna frustracja po drugiej stronie rzeczywistości, ale wolą to wypierać zamiast zrozumieć.
A mysleliscie o tym, ze kobiety biologicznie maja zaprogramowane lecenie na egzotyke, zeby zwiekszyc roznorodnosc genow?


@aquapure: to nie tyle na egzotyczne co po prostu różne - ale różne w rozumieniu lepsze nie gorsze. Przeciez polka nie umowi sie z chinczykiem 1.50, czy afroamerykaninem biedakiem