Wpis z mikrobloga

#toyota #prius #motoryzacja #samochody #hybryda
Szukam kogoś kumatego z Warszawy lub okolic kto naprawia układy klimatyzacji w hybrydach toyoty, i nie jest to aso.
Byłem w dwóch miejscach i powiedzieli że nie ruszają tego, mogą co najwyżej podłączyć maszynę do nabijania.
Problem jest taki że klima podczas jazdy ledwie działa, a na postoju wcale (°°
  • 13
@kaplsownik: wszystko mi jedno gdzie, do aso nie pojadę bo zedrą ze mnie tyle żę będzie trzeba katalizator sprzedać na pokrycie kosztu naprawy :P
@ZjadamChmury: ogólnie to klima jako tako chłodziła, po "nabiciu" u magika który stwierdził że było znacznie za dużo czynnika, przestało działać już w ogóle.
ogólnie to klima jako tako chłodziła, po "nabiciu" u magika który stwierdził że było znacznie za dużo czynnika, przestało działać już w ogóle.


@diler_biedy: coś mi mówi że masz za mało czynnika xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@diler_biedy: Jeśli piszesz o zaniku chłodzenia po tym "nabiciu" to może być coś z czynnikiem, ale też jednak kompresor do wymiany. Mam nadzieję, że znajdziesz kogoś normalnego co to zrobi. Jedyna różnica z hybrydzie to ze klima jest zasilana silnikiem elektrycznym, a nie z paska. Niestety do tych aut warto mieć warsztat który będzie chciał to robić. W Krakowie problemem bywają wymiany oleju "bo panie to hybryda jest" prawda taka, że
@diler_biedy ale bzdury na tym wykopie piszą nikt ci nie powiedział że do hybryd służy specjalny czynnik klimatyzacji i nabicie innym skutkuje uszkodzeniem układu? Podjedź do ASO i spytają się o cenę w polszy ciężko znaleźć serwis który ma jakiekolwiek pojęcie o tych układach i tak jak powiedziałem nie różni się tylko tym że ma za silnik elektryczny ale jest też inny specjalny czynnik i procedura.
@incognito1234: dzięki za namiar, sprawdzę.
@aarahon: niewykluczone
@lubiep: #!$%@? mowie ze nie chce jechac do aso a ty swoje xD oni za byle co krzyczą kosmiczne stawki. Wiem ze jest kompresor elektryczny i inny czynnik.
Wiem ze ciężko ogarnąć kogoś kto się tym zajmie, dlatego założyłem ten wątek