Wpis z mikrobloga

Polski szachista wygrał z Alexandra Botez, która jest ponad 100 punktów wyżej od niego i ma tytuł WFM. Grali o 100 subów na twitchu i przed meczem była przekonana, że wygra. Pod koniec było widać lekko mówiąc zdenerwowanie na twarzy xD
Teraz Bartek gra z jej młodszą siostrą, i kobiece gadzie umysły już chcą, żeby grał z handicapem xD feminizm i równe parytety kończą się kiedy kobietom jest gorzej xD

#twitch #szachy #bekazrozowychpaskow #feminizm #blackpill
Lifeobreaker - Polski szachista wygrał z Alexandra Botez, która jest ponad 100 punktó...

źródło: comment_1617047484hfrPh3bYcwH66ylsk7ObKP.jpg

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Lifeobreaker: jak można używać subskrybentów do obstawiania czegokolwiek? Jeden o druga dogadali sobie fanów, którzy w razie porażki usuną subskrypcję u przegranego i zapiszą się do zwycięzcy?
  • Odpowiedz
@kowzan na twitchu suby to kupienie u danego streamera takiego jakby konta premium z dodatkowymi emotkami itp, odpowiednikiem youtubowych subskypcji są obserwujący
  • Odpowiedz
@kowzan: Sybskrypcje na Twitchu różnią się od tych na Youtubie. Na twitchu rolę youtubowych subów pełnią followy, a sybskrypcja jest to tak jakby konto premium które kosztuje $5 z czego w zależności od umowy z twitchem twórca dostaje około 50% z tego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marian-stefan: ale ja wiem, jak to działa. Tylko nie rozumiem, jak można tym handlować. Subskrybuje gracza x płacąc te 5 baksow, a on potem moje 5$ z subskrypcji przekazuje graczowi y, bo przegrał zakład? Czy oni się po prostu dogadali, że wpływy z subskrypcji przekażą sobie przelewem między sobą?
  • Odpowiedz
@kowzan: nic nie przekazuje, po prostu przegrany kupił 150 subów u wygranego streamera i dostało je losowo 150 osób oglądających stream wygranego, teraz rozumiesz? Żaden widz nic nie traci, tylko może zyskać xD
  • Odpowiedz