Wpis z mikrobloga

Uwaga Mireczki, zawołam tych co plusowali poprzedni wpis o szkoleniach.
Cały stream będzie można obejrzeć na FB (nie trzeba mieć konta na FB), dzisiaj o 19:00:
https://www.facebook.com/events/440809797147198/

Łukasz Sawicki z Departamentu Energii Jądrowej Ministerstwa Klimatu i Środowiska - opowie m.in. o stosowanych na świecie modelach finansowania projektów jądrowych a także odpowie na pytanie jaki wpływ może mieć przyjęte rozwiązanie na ceny energii elektrycznej w Polsce.

Od siebie dodam tyle, że Łukasz jest specem w tej kwestii i jak kogoś temat interesuje to naprawdę warto posłuchać. :)

O samej akademii i poprzednich filmikach.
1. Czy będzie na YT?
Odpowiedź.
2. Jakie wykłady jeszcze będą?
Energetyka jądrowa a społeczeństwo
Energetyka a środowisko
Postępowanie z odpadami jądrowymi i wypalonym paliwem
Prawo atomowe i rola nadzoru jądrowego
Reaktory badawcze czyli neutrony i rozwój nauki
Reaktor WWER-1000 - budowa i eksploatacja.

#gruparatowaniapoziomu
#ejdlakazdego <- mój tag o EJ
#energetyka #ciekawostki
markedone - Uwaga Mireczki, zawołam tych co plusowali poprzedni wpis o szkoleniach.
...

źródło: comment_1617118040hA0F6mjio1mT1nBPxaBsRP.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@markedone: Ehh, widać, że gość z budżetówki, nie wiem jakiego mikrofonu używał, ale mój za 25 zł przy tym brzmi jak Rode.
Tak na przyszłość - moglibyście uczulić gości spoza samego nuclear.pl, że te prezentacje nie są wyświetlane na gigantycznych ekranach, tylko np. na laptopach i te literki/cyferki mogłyby być większe? (pozostałe wykłady akurat były pod tym względem ok)
  • Odpowiedz
@Nemrod: Z wielkością czcionki jasne, sam nie widziałem dobrze dopóki na lapku nie załączyłem pełnego ekranu.
Skąd ten dźwięk na początku? Przyznam szczerze nie wiem ()
  • Odpowiedz