Wpis z mikrobloga

Kolejny mały upgrade Tigera. W końcu po kilku miesiącach zamontowałam dodatkowe gmole na bak. Wybrałam firmę Heed - wiele osób polecało. Wyglądają porządnie, montaż był nieco upierdliwy że względu na umiejscowienie śrubek, ale podołaliśmy z niebieskim. Jedyny minus jaki widzę, to, że śrubki przy kolanach trochę odstają i jakby ktoś miał dluższe nogi to by potencjalnie mógł o nie haczyć. Nie wiem, czy oryginalne mają ten sam problem.

#motocykle #triumph
Aenkill - Kolejny mały upgrade Tigera. W końcu po kilku miesiącach zamontowałam dodat...

źródło: comment_1617131082AakoLWTbHexirx0Xw01s5j.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Aenkill: sprawdź sobie twardość śrub, długość i poszukaj (nie wiem gdzie w UK szukać xD) troche o innym łbie.

Z drugiej strony napisz do heed maila. To jest Polska firma i ma dobrą obsługę klienta.
Kumpel pytał sie o gmole do swojego modelu to chcieli mu zrobić za darmo pod warunkiem że wypożyczy im motocykl do pomiarów i "konstruowania".
https://heed.com.pl/
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@dawid131 Dla mnie jest ok, bo jestem karzełkiem, więc mam jeszcze z 2cm zapasu w zwykłych spodniach (nie moto). Widziałam, że inni (pełnowymiarowi xD) też na to zwrócili uwagę. Chociaż z drugiej stroby zapomniałam jeszcze dodać, że moto obniżane, więc też trochę inaczej się siedzi.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@brick No spoko opcja, bo stety-niestety moto ma łańcuch, a na stopce łatwiej ogarnąć. Tylko ciężko go postawić na centralnej po obniżeniu zawieszenia i musieliśmy tylnym kołem na prowizoryczną rampe z deseczek wjechać, żeby dało radę xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aenkill: nie no, temat łańcucha ogarniam stojakiem, ale jak mam wszystkie kufry załadowane to łatwiej rozpakować jak stoi prosto. No i na zimę łatwiej postawić w powietrzu.
  • Odpowiedz
@brick: ogarnij jakiegos slusarza to Ci zrobi.
Trzy rureczki pyk myk spawareczką jako tako i już masz.

Jesli tylko sa mocowania to zaden problem, a posiadanie centralki to duza wygoda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Kermit: gadałem w kilku miejscach. Albo im się nie opłaca, bo rzadki model, albo chcieli zrobić nawet za darmo, ale drugi koniec Polski. Niestety nie znam żadnego spawacza, a sam nie umiem.
  • Odpowiedz