Wpis z mikrobloga

Okurde, mirasy. Byłem zadowolony z mojego sprzętu (iPhone 11 Pro) aż tu nagle dzisiaj od około 20 próbuję odpalić Telegrama i #!$%@? - nie działa. Ktoś korzysta na iOS z Telegrama i może sprawdzić czy z apką wszystko okej? Na PC mi normalnie działa. Restart telefonu robiony, apka zaktualizowana (stara jak i nowa nie działała).

Uninstall nie usunie mi historii rozmów?

#iphone #telegram #apple
  • 14
@fearless10: Na ajfonie wszystko działa, nic sie nie psuje, nie ma nigdy zadnych problemow. Na androidzie tylko co chwila te apki przestaja dzialac, cos trzeba grzebać itp..
@fearless10 za dużo by pisać ;) imho poza sprzętem który ostatnimi czasy siadł tak na jakości że masakra Apple nie ma co pokazać. M1 pewnie będzie dobrym krokiem, ale inne rozwiązania idą w cholerę w zła stronę niestety.
@fearless10 w systemie to mógłbym kilkadziesiąt rzeczy wymienić które są mega spierdzielone, ale przytoczę kilka rzeczy sprzętowych.

Matryca i grubość gumki na okolo ekranu. Margines jest tak mały, że nosząc laptopa w torbie na 100% po miesiącu, dwóch będziesz mieć odbite klawisze na ekranie i wytarta powłokę odblaskowa. Nie ma szans żeby tak nie było, bo odległość klawisza od ekranu to z 1-2mm i jak nawet lekko docisniesz matryce, to klawisze dotykają
@komw: Jeden: chyba to naprawili w tych z M1, gdzieś jak oglądałem recenzje to mi się przewinęło o tym.

Dwa: mam huba, który już leży i czeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzy: tak może być, aczkolwiek pokorzystałem dwa tygodnie z Air’a M1 i na kołdrze nie wyczułem ani ciepła ani grzania się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@komw: ale to że nie działa dobrze jakąś aplikacja to nie wina telefonu tylko aplikacji i popsutej aktualizacji xd
Na androidzie zaś to, że jakaś apka nie będzie działała na danym telefonie to w sumie przez to, że android ma specyfikację od szrotów za 300zl po telefony za 4000zl, trudno zoptymalizować coś żeby na wszystkich urządzeniach działało tak samo albo gdzieś nie wywaliło, Apple ma pod tym względem łatwiej z kilkoma