Wpis z mikrobloga

Witam,
Czy może ktoś mi powiedzieć gdzie mogę zadzwonić albo uzyskać dokładne informacje dotyczące jak wygląda życie na kwarantannie po dzisiejszych zmianach?
Bo jestem aktualnie w Hiszpanii i wracam w poniedziałek i chciałbym wiedzieć w jaki niby sposób mam się dostać do domu z lotniska skoro na kwarantannie nie mogę używać transportu publicznego i kto mi niby dostarczy jedzenie do domu, bo w mojej lodówce mam jedynie ketchup i whiskey, a zakupów rzekomo też nie będę mógł zrobić
#koronawirus #koronawpolsce
  • 7
@Balcio: nie wiem czy coś się zmieniło, ale jak mi wsadzili 14 dni w zeszłym roku, to oprócz dziwnego kwitu na lotnisku w Warszawie to nic zupełnie się nie działo, ot musiałem wracać zbiorówką do Katowic po samochód i dalej do domu, zgłosiłem się na drugi dzień telefonicznie sanepidowi i teoretycznie od tego czasu miałem kwarantannę. W Wawie zjadłem kebsa, zakupy zrobiłem po drodze i tyle. Pewnie zabiłem w między czasie
@tomasztomasz1234 mnie akurat ta kwarantanna jest na rękę xd przyda mi się dodatkowe 10 dni wolnego, a testu nie mam zamiaru też robić bo trochę mnie ogołocił ten wyjazd, więc szkoda mi już kolejnych 200zł

@ramirezvaca właśnie zgaduje że też i tym razem to tak będzie wyglądać, tym bardziej jak widziałem jak egzekwowane były te wszystkie procedury lecąc do Hiszpanii. Po prostu jeden wielki cyrk i komedia. A tak btw na kwarantannie
chciałbym wiedzieć w jaki niby sposób mam się dostać do domu z lotniska skoro na kwarantannie nie mogę używać transportu publicznego i kto mi niby dostarczy jedzenie do domu, bo w mojej lodówce mam jedynie ketchup i whiskey, a zakupów rzekomo też nie będę mógł zrobić


@Balcio: kwarantanna się zaczyna dnia następnego po wjechaniu do Polski. W dniu przyjazdu możesz robić co chcesz z tego co rozumiem
tomasztomasz1234 - > chciałbym wiedzieć w jaki niby sposób mam się dostać do domu z l...

źródło: comment_161714006540FtNPjqErWUiwxVhRRvCp.jpg

Pobierz