Wpis z mikrobloga

@szymon465: To teraz pytanie. Czy przez to, że ci się nie podoba uważasz się lepszy od innych? Widzę też, że nie ciebie miałem oznaczyć przy moim wcześniejszym komentarzu, mój błąd. Opinia o panu dorosłym i nazywaniu innych dzieciakami dotyczy @blinxdxb

@kolestyp: Ta, bo kiedyś nie robiono hajsu na rapsie w USA. Tupac to pewnie pracował 8-16 w jakimś korpo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Grajox3: @Karbon315: czy ja napisalem ze kiedys nie nawijalo sie hajsie i o dupach? Tez. tylko teraz przemnoz to x100 w dzisiejszych czasach. Wlacz jakakolwiek stacje muzyczna tv w jakimkolwiek kraju i bedzie wszedzie to samo brzmienia xero xera 1:1 bity flow i teksty.
No wlasnie widac twoja znajomosc o rapie, dla mnie muzyka buntu i niosaca jakies przeslanie to byla public enemy nwa ice cube krs one mos def
@Grajox3
Już #!$%@? z tym czy to rap czy gowno.
Ale muzyka buntu? Chyba na 2 dni i do zapomnienia bo typ śpiewa o sobie jak połowa panienek z instagrama wstawia swoje dupy xD
Jest to narcystyczna produkcja i tyle. Żaden bunt. Tyle w temacie młodzieżowego buntu 2021 idźcie na schodki zapalić blanta przy somerku, tak się możecie pobuntowac co najwyzej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Grajox3: JA słuchałem rapu, który był muzyką buntu. A to jest zwykły populizm. Za parę lat zrozumiesz. Pamiętam czasy jak policja #!$%@?ła wszelkie koncerty rapowe. Te Maty i inne Bedoesy niech sobie nawijają, nie trafia to w mój gust oczywiście, ale niech robią co im się żywnie podoba. Tyle, że nikt mi nie wmówi że ten ziomek robi to bo tak mu serducho podpowiada. #!$%@? populista.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Grajox3: Czym się przejmujesz? Przecież ten chłop @blinxdxb to jakiś skapcaniały 40 latek, który pewnie żyje dewizą "kurła kiedyś to było". Ja tamto wykopalisko specjalnie wykopałem, bo wiedziałem, że zaraz pojawią się mędrcy wykopu i będę płakać, że co to za gówno, a sami wrzucają jakieś gówno (i to dosłownie, gówno ze światowej stolicy koprofili).