Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, wraca sprawa w której prosiłam Was już o radę. Sprzedający wycofał się z zamiaru sprzedaży mieszkania tuż przed wizytą u notariusza. Dziś się dowiedziałam, że mieszkanie jest znów jest w ofercie ale w cenie o ok. 10% większej niż tamta umówiona. Najgorsze jest to, że mieszkanie jest według mnie jednak warte nawet tej wyższej ceny ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeśli ma to znaczenie, to chciałam kupić w Gdańsku a obecnie mieszkam w Gdyni.

Co byście zrobili na moim miejscu, odzywać się do sprzedającego? Potraktowano mnie naprawdę nie w porządku a ja wtedy się uniosłam dumą kategorycznie odrzucając opcję zapłacenia więcej, ale z drugiej strony w interesach nie ma miejsca na emocje, ale z trzeciej strony odzywając się zlekceważę swoje własne słowa (w przeciwieństwie do sprzedającego ja mam z tym problem), ale z czwartej strony mieszkanie mi się podoba, ale z piątej strony sprzedający okazał się niepoważny :(

#nieruchomosci

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60638684ccdad9000aaf536d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: a ja bym olał. Spotkacie się znowu i znowu podniesie. Naprawdę robienie komuś #!$%@? zabieranie czasu. Przecież mogłeś w tym czasie zrezygnować z innego fajnego zakupu na rzecz tego. Na chłodno to byś właśnie nie robił tego interesu ale masz emocje do mieszkania bo ci się podoba.

Odpowiedz sobie na pytanie czy gdybyś na początku wiedział że gościu robi takie akcje zadzwoniłbys wgl oglądać mieszkanie?