Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@l-RAD-l: on dla mnie jest całkowicie aseksualny, ale jak widać dużo różowych lubi taki typ Kena, totalnie bez owłosienia (fuj)
A na tym foto serio wygląda jak lalka xD
  • Odpowiedz
@l-RAD-l: kiedy go widzę to bardziej nasuwa mi się określenie "ładny" niż "przystojny"

obiektywnie nic mu zarzucić nie można, z wyglądu jest bardzo zadbany i pewnie musial w to włożyć dużo wysiłku
  • Odpowiedz
@l-RAD-l zdradzę Ci sekret... Dla większości kobiet tak wygląda, zaznaczam Wyglada , facet idealny: sniada cera, ciemne włosy, zadbany, śnieżnobiały uśmiech, zarysowana szczęka, umięśniony, trochę miś trochę Chad , widać że kipi z niego testosteron. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
zdradzę Ci sekret... Dla większości kobiet tak wygląda, zaznaczam Wyglada , facet idealny: sniada cera, ciemne włosy, zadbany, śnieżnobiały uśmiech, zarysowana szczęka, umięśniony, trochę miś trochę Chad , widać że kipi z niego testosteron. ¯\(ツ)/


@lena_malena: Szkoda, że nie lubię się opalać ;p
  • Odpowiedz
@l-RAD-l: nie podoba mi się wizualnie,nie pociągają mnie mężczyźni,którzy mają ogolone ręce,nogi,klatę itp,po za tym ma twarz takiego Kena,nie powiem jest dobrze zbudowany,dba o siebie,ale jest totalnie nie w moim typie
  • Odpowiedz