Wpis z mikrobloga

@maniok kolejna osoba, która zachowała metro to musi coś znaczyć. Ostatnio słuchałem sagi Pottera, pierwsze 3 tomy Achaji, a teraz trylogię czarnego maga. Następny chyba będzie wiedźmin, bo nie dawno czytałem opowiadania i fajne były. Po wiedźminie może skuszę się na metro.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlShakal: jak czytałeś Achaje to polecam Viriona. O wiele lepsze a i tak historia dzieje się długo przed Achają, więc tylko wiesz kto nie zginie w trakcie walki bo się postacie z Achai pojawiają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlShakal: Ale jak już się zdecydujesz na metro i po serii będzie ci mało to jest jeszcze jedna trylogia z tego samego uniwersum. "Do światła", "w mrok" i "na powierzchnię" autorstwa A.Diakova też czytane przez Gosztyłę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlShakal: na szczęście jest z tym coraz lepiej. Audiobooki są coraz bardziej popularne przez co więcej pieniędzy w to idzie. Wynikiem czego jest więcej lepszych adaptacji
@maniok Na początku miałem bookbeata bo darmowy miesiąc ale było tam mało interesującego kontentu dla mnie. Aktualnie storytel ale widziałem, że audioteka ma chyba najwięcej rzeczy no ale model sprzedażowy mi się zbytnio nie podoba.