Wpis z mikrobloga

#o2 #tlen #gmail #google

Próbuję dodać swoje drugie konto (na o2) w aplikacji Gmail (dodaj konto -> inne) i ciągle wyskakuje mi komunikat "nieprawidłowy adres email lub hasło". Na PC logowanie przechodzi bez problemu, plus jeszcze kilka dni temu przed formatowaniem telefonu wszystko również działało.

Ktoś wie o co chodzi?
  • 2
@lech1991: Apka gmail obsługuje tylko gmaila. Do o2 użyj jakiejś innej apki do poczty..

Możesz też w ustawieniach gmaila ("Konta i importowanie") na desktopie zrobić auto sprawdzanie poczty na o2 - nie robi tego real time ale mi w sumie działa spoko - zero spamu a maile przychodzą
@nightman: Tak tak, to o czym mówisz też mam aktywne, ale właśnie, nie jest real-time, tylko co jakiś czas pobiera.

A to, o czym mówię, to dotychczas (czyt. ostatnie 3 lata) działało, zawsze po formacie dodawałem to w ten sam sposób (screen niżej). Nawet jest oficjalnie o tym wspomniane na Google Support -> https://support.google.com/mail/answer/6078445. Teraz wywala błąd, że niepoprawny login i/lub hasło - a hasło działa, normalnie się nim loguję...

Oczwiście
Pobierz
źródło: comment_1617396906xNW52fXKvQvGWrEV9PMHce.jpg