Wpis z mikrobloga

Ostatnio podczas przeglądania listy życzeń społeczności na GOG-u wpadł mi do głowy pomysł na taką oto zagwozdkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sprawdźmy, jakie są preferencje wykopków.

Wymień 3 gry, które najbardziej chciałbyś zobaczyć na GOG-u.

Oczywiście każdy z typów można uzasadnić. Moi faworyci to:

1. Diablo 2 - bo pierwsza część Diablo już jest, a poza tym wiadomo, klasyka gier hack'n'slash;
2. Zoo Tycoon - symulator ogrodu zoologicznego, jedna z pierwszych tego typu gier które ogrywałem;
3. Strifeshadow - świetny RTS, niestety nie zdobył zbytniej popularności i obecnie jest praktycznie niemożliwy do zdobycia.

#gry #staregry #gog
Pobierz
źródło: comment_16174468217DKASZUuYveYic4Et8nGPx.jpg
  • 19
@HrabiaTruposz:
Schizm 2 (aka Mysterious Journey II) - polska przygodówka, która zachwycała art-stylem w swoim czasie, nikt tego nie sprzedaje (poza allegro itp)
Lego Racers 1/2 - coś ala Mario Kart, ogrywane w dzieciństwie z jakiegoś CD z CyberMychy czy czegoś takiego; obecnie do dostania na jakiś stronach abandonware albo używki cd za miliony monet
Coś z Heretic/Hexen
@HrabiaTruposz:
1. Subnautica
2. Star Wars Squadrons
3. Nie wiem, nowe gry mnie jakoś nie jarają specjalnie, więc nie potrafię podać trzeciej pozycji. Byłby tu PC Building Simulator, ale na szczęście już jest.
@HrabiaTruposz:
1. Destruction Derby 2 - pod względem grywalności znakomita rozwalanka, dość trudno ją zemulować z działającym soundtrackiem, poza tym na wirtualnym 98SE trochę sieje błędami;
2. Giants: Obywatel Kabuto (w wersji PL) - całkiem oryginalna strzelanka zmieszana z przygodówką, momentami RTS i ściganką. Gagi w polskim dubbingu były co najmniej udane, brak wersji PL na GOGu to jakieś nieporozumienie; drugie nieporozumienie, jeśli to jest wersja z ocenzurowaną Delphi...
3. Settlers