Wpis z mikrobloga

@Jason_Stafford: Jak Ci się podoba to poczytaj o nim i jak jest ok to kupuj :)
@KotBojowy: do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Vmax ze mną ok. 95 km/h, ale żeby było przyjemnie dla kierowcy i maszyny to 80. Spalanie okolice 2,5-3 litry. Jak coś jeszcze Cię interesuje to pytaj :)
@slavoy: Dla tego silnika to nie aż tak dużo, leśnik mieszkający w okolicy ma
@Gandezz: o jaki słodziaczek () też zaczynałam na tym moto, tylko mój był czarny :D po 5k już się tak rozregulował, że #!$%@?łam się i zrobiłam prawko na A, żeby jeździć na normalnym sprzęcie XD mieszkam w Wawie i żaden serwis nie chciał go ruszać bo "paaani to chińczyk" XD sprzedałam za jakieś grosze handlarzowi...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gandezz: Bardzo dobrze wspominam soft choppera. Tylko te rozwalające się zegary niemiłosiernie mnie denerwowały. Coś tam w nich ostatecznie przerobiłem żeby było spoko ale nie pamiętam już co dokładnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FapFolder: wbrew opiniom jest bardzo spoko, fakt, zegary potrafią się zepsuć (obrotomierz u mnie czasem szaleje, trzeba będzie to się wymieni na uniwersalny i tyle), lampa też jest mocno taka sobie, ale tutaj jest wrzucona od CB500 już na H4, a po za tym bardzo spoko moto :) Ja mam pełne A, ale że go dostałem za darmo, to naprawiłem (była mała kolizja) i jeżdżę :P
@SzemranyInkub: jak wyżej.