Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vasek: wiem miras, wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? się bo dla mnie to głupie robić cyfrowe zegary, które nie mają podstawowych funkcjonalności, natomiast najważniejsze, żeby Tobie się podobało i życzę bezproblemowej i przyjemnej eksploatacji!
@Nolej: Znczy to też nie jest tak, że w ogóle informacji z navi nie ma, bo na panelu kompasu masz, za ile jest kolejny ruch do wykonania. Więc w zasadzie tyle mi wystarczy.

Jakby coś się ruszało jeszcze pomiędzy prędkościomierzem i obrotomierzem, to wydaje mi się, że by mnie rozpraszało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vasek: byłem na jeździe próbnej proceedem z tym silnikiem, ale te pół godziny to za mało żeby ocenić jak dynamika i spalanie takie realne, ale poszedłem w 2.0 TSI w końcu. Pamiętam, że skrzynia kii mi się podobała
@Nolej: Też się nad prockiem zastanawiałem, ale to nie jest auto na daily IMO, tylko, żeby pojechać na weekend i się pobawić. Zbyt twarde, z tyłu klaustrofobiczne. No i nie ma wentylowanych foteli. :D

Za to XCeed, o ile mniej dynamiczny niż "prosiak", w zasadzie wiele nie traci, a komfort jazdy dużo wyższy.

To prawda, że jazda próbna to za mało, żeby wyrobić sobie opinię, dlatego przed decyzją zrobiłem spory research