Wpis z mikrobloga

#polska ##!$%@? #dlaczego ##!$%@? #jakzyc #przegranie #wygranie #syndrom #cotoje

Dlaczego Polacy tak bardzo siebie nie lubią?

Gramy z Anglia we wtorek, na każdym portalu czytam "BEDZIE #!$%@? SMOLEŃSK" "POGROM" "ZNISZCZA NAS". Ja rozumiem obawę no ale #!$%@? zero nadziei/dopingu w narodziee :((((((

Zagraliśmy dobry mecz z RPA były akcje tylko z wykończeniem były problemy, ale myślę że Lewandowski takich sytuacji nie zmarnuje.

Aż tak bardzo lubią srać we własne gniazdo? Czy to są po prostu narzekające przegrańce życiowe:>
  • 11
@sunsu-sun: zgadzam się, samego meczu nie widziałam, bo nie było mnie wieczorem w domu, ale widziałam skróty, rzeczywiście brakowało kogoś doświadczonego jak Lewandowski, który potrafiłby wykorzystać dobre podanie i wycelować do bramki. Ja tam wierzę, że mamy szanse, tylko szkoda, że gramy bez Kuby, ale nie wypada od razu zakładać, że będzie porażka, a portali, co tak piszą to bym w ogóle nie czytała ;)
@sunsu-sun: @aniu_ta: Widać jak oglądacie piłkę nożną. Lewandowski wykorzystuje akcje bramkowe(i tak mało) ale w Dortmundzie, gdzie ma za sobą Goetzego, Gundogana, Reusa czy innych. A u nas kto ma mu dograć? Przecież nie te śmieszne grajki. Lewandowski tez nie ma W OGÓLE dryblingu, w którym sam mógłby minąć obrońców(co oznacza tylko, że nigdy nie będzie na światowym poziomie). Więc co on może sam zrobić?