Wpis z mikrobloga

pracuje na trzech markach laptopów na co dzień właśnie Lenovo Legion , HP Pavilion i Acer Nitro, i jedynie Acera moge polecić bo nie było z nim żadnych problemów od 2 lat
@Nethiu: spodziewam sie dziecka i musze jednostkę stacjonarną sprzedać a kupić laptopa , szukam do przeglądania neta , youtuba i grania w cs go , valoranta i tft. Na te moje gry wystarczył by mi 1650ti ale wolę już kupić coś nowszego żeby było na przyłość. Aktualnie mam ryże 5 3600 i gtx 1080 , ten zestaw i wystarczał w zupełności .Czasem mogę coś przerenderować na youtube.Jakiś netflix też może wpadnie
@kupa1231: ta propozycja jest ok do tego czego potrzebujesz 1660ti jest tak samo wydajna jak 2060, 16GB ramu to standard, w 2060 ray tracing i tak nie jest na jakimś zadowalajacym poziomie, zdaje sobie sprawe ze w normalnych warunkach te lapttopy powinny kosztować w granicach 3,5k ale niestety patrzac na trendy w pc raczej mozna sie spodziewać ciągłych wzrostów niż jakich kolwiek spadków i gratulacje z okazji zostania ojcem :)