Wpis z mikrobloga

Nie mogę już ze swoją gębą () mam #tradzik od 8 lat. W tym czasie miałem:
- 4 terapie antybiotykami (aknemycin, jakiś jeszcze do smarowania i 2 doustne), które nic nie dały
- 2 terapie izotekiem. Po pierwszej zeszły mi krosty z pleców i z klatki piersiowej, a po drugiej nic się nie poprawiło
- jakieś clotrimazolum czy inny syf przeciwgrzybiczy
- niezliczoną ilość płynów micelarnych, peelingów, maści cynkowych, toników, maseczek i innych bezużytecznych kosmetyków.

Poleci ktoś dobrego dermatologa w #warszawa ? Jak w tym roku nie wyleczę trądziku to chyba robię magika. #!$%@? taki interes.

#przegryw
  • 16
@EgzeQTroll: Ja teraz walczę z trądzikiem, nie jest jakiś mega straszny, ale już mnie wkurza. Jednak widząc jakie leki już brałeś to chyba nie pomogę, myslałem, że Izotek zawsze działa. Co do diety to ogranicz jedzenie fastfoodów, czekolady (ogólnie słodyczy), ostrych rzeczy. Nie mówię, że do zera, ale dużo mniej. Słyszałem, że aktywność fizyczna też może pomóc.
@krzykrzy1995: no przy stanach zapalnych to nie jest wskazane, ale jak czytałem+ pytałem znajomej która studiuje kosmetologię to mówi, że jest właśnie wskazany xd ale nie dyskutuje dalej, bo do niczego to i tak nie doprowadzi :v