Wpis z mikrobloga

@NieznanyAleAmbitny: da się. Musisz przytrzymać klawisz opcji aby pojawiła się wyszukiwarka, wpisać tag, nacisnąć klawisz opcji, kliknąć "wpisy", wejść w dowolny wpis, przytrzymać go, kliknąć tag jaki nas interesuje bo inaczej nie będziemy widzieli liczby plusów na liście wyszukiwania... ufff, szybciej zrobić tak, jak ty to zrobiłeś.

@maciejkiner zrób coś z tym plox
  • Odpowiedz
@maciejkiner: jeszcze pytanko, czy jest sens instalować sobie najnowszą testową appkę przez Testflight, jeśli mam aktualną z Google Play? Czy jest w niej coś rewolucyjnego lub znacznie umilającego korzystanie?
  • Odpowiedz
@maciejkiner: i jeszcze jedno. Nie działa zgłaszanie do Prokuratury Wykopowej w Androidzie. Jak podaję powód i klikam "zgłoś" to na chwilę przycisk zmienia kolor na szary i nic się dalej nie dzieje.

  • Odpowiedz
@kropek00: często zdarza się, że beta mocno odstaje od produkcyjnej - nie są to rewolucyjne zmiany, ale poprawki wkurzających rzeczy. Aktualnie są takie same, bo niedawno był release w markecie. Ale dziś kilka rzeczy usprawniłem (między innymi to szukaj czy przechodzenie do obrazków na mikro) i to na pewno na dniach pojawi się w TestFlighcie - a w markecie może i za miesiąc :<
  • Odpowiedz
@maciejkiner: jeszcze jedno: mam pomysł na nową funkcję na Wykopie, aby można było zobaczyć wpisy użytkownika pod danym tagiem, np. aby zobaczyć wszystkie wpisy Michaua Biauka, w których użył tagu #rogale. Co sądzisz? Czy może już to jest, tylko o tym nie wiem?

  • Odpowiedz