Wpis z mikrobloga

@tomy86: @ATAT-2: a kto sie tak tłumaczy? Że niektórzy rozjezdzają lasy państwowe to jedno - chociaż wg mnie jazda po ścieżkach to żadna zbrodnia i serio nie wiem po co tyle hałasu. Pola? Sorry, może jakieś gimbusy, nikt o zdrowym rozsądku nie jeździ komuś po polu, bo wie że to tak jakby mu ktoś jeździł po motorze albo quadzie. Nie te czasy.

No to z tymi linkami kolego zbastuj, bo
Że niektórzy rozjezdzają lasy państwowe to jedno - chociaż wg mnie jazda po ścieżkach to żadna zbrodnia i serio nie wiem po co tyle hałasu.


@RwandyjskiFront: Min właśnie o hałas - w środku lasu, gdzie spacerują ludzie co by odpocząć, gdzie biega dzika zwierzyna.
No i oczywiście ścieżki, które typy na crossach uwielbiają rozjeżdżać do odciny pozostawiają po nich jedną wielką koleinę.
@Master_of_Bukakke: W sumie po co? Przecież później i tak jest narzekanie w mediach, że susza, że za dużo deszczu, że państwo nie chce kupić, że koncerny mało dają, że my dopłacamy do tego interesu. To takie cholerstwo nie jest droższe od tych upraw XD? A może rozrzucanie takiego czegoś skutkuje tym, że ciągle niby minus robicie?