Wpis z mikrobloga

@wiem_wszystko To może wczasy wyjrzeć ciut dalej za swój własny nos i zobaczyć, że skoro cały świat cierpi i ogranicza gospodarkę to może jednak cały świat nie jest głupi I coś w tym jest? Kto Ci włożył do głowy, że gospodarka będzie się ciągle rozwijała? Problem z Wami szurami jest taki, że wy cenicie pieniądz nad życie. Jesteście tak omamieni tymi pieniędzmi, że aż życzę wam żebyście się kiedyś nimi udławili.
@Mathas: nie caly świat :) dla ciebie cały świat to pare stanów w USA, niemcy francja i Polska i jakies smieszne czechy ze słowacją xD i tak bronisz świętego lockdownu że nie widzisz że zwyczajnie walą cie w dupe na kazdym kroku xD
@wiem_wszystko Całą Europa kolego jest praktycznie zamknięta. Hiszpania, Francja, Niemcy, Bruksela, Szwajcaria, Włochy. Wszędzie masz grube ograniczenia.

I tak, tracę na lockdownie, niszczy to moje plany, ale co zrobię? Są siły wyższe i zdrowie stawiam na pierwszym miejscu, nad pieniędzmi. Nic mi się nie stanie jak nawet przez 5 lat nie pozjeżdżam na nartach czy nie pójdę na koncert.
@Mathas: no to stawiaj sobie na pierwszym miejscu i siedź w domu jak się boisz zakazić w czym problem? co to za #!$%@? ze ty nie musisz pozjezdzać to ja mam 2 rok bez śrdoków do zycia być? nie chcesz do pubów czy knajpy to nie chcodź i daj innym decydować. rolą państwa jest zapewnić ochrone zdrowia. frajerske gadanie.
Nic mi się nie stanie jak nawet przez 5 lat nie pozjeżdżam na nartach czy nie pójdę na koncert.


@Mathas: To już bym wolała przejść kowida nawet ciężko z pobytem w szpitalu, niż stracić 5 lat życia na lockdowny. Chorowałam na poważniejsze rzeczy niż kowid,a nigdy nie było roku gorszego niż 2020 pod każdym względem.