Wpis z mikrobloga

@Gaku745: przykładowo ja zarabiam 4000zł miesięcznie
rząd wprowadza socjal 1000zł dla biednych rodzin których zarobki nie przekraczają 3000zł
zabiera mi część wypłaty np teraz zarabiam 3900zł
tamta rodzina teraz otrzymuje wynagrodzenie 4000zł
poziomy się wyrównały ze stratą dla mnie, a to przecież ja włożyłem olbrzymi wysiłek żeby najpierw zarabiać 4000zł, więc czuje się potraktowany niesprawiedliwe, przecież po to pracowałem żeby być na lepszym poziomie od innych, a tu okazuje się że
@KapiBara1337:

czuje się potraktowany niesprawiedliwe, przecież po to pracowałem żeby być na lepszym poziomie od innych, a tu okazuje się że sprzątaczka w podstawówce bez wykształcenia...


Jak rozumiem nie pracujesz po to żeby zaspokoić swoje potrzeby tylko żeby zaspokoić swoje kompleksy, tzn okazać się lepszym od innych poprzez większą ilość hajsu
To w kapitalizmie wartość człowieka porównuje się względem innych ilością posiadanych pieniędzy
@kremowka2137: Znaczy to co mówię nie jest śmieszne, tylko sobie wrzuciłeś jakiś obrazek ściągnięty z neta, stworzony przez kuca w 100%, i to cię śmieszy.

Hmm... Nie będę z tym polemizował.
Nawet mogę się z tobą zgodzić: chyba rzeczywiście cie to śmieszy.
@kremowka2137: on jedyne co ci jest w stanie odpisać to właśnie taki wysryw w stylu " nie będę z Tobą o tym dyskutowal" - z prostej przyczyny - bo nie ma co powiedzieć i jak usprawiedliwić tego, że chciałby żeby wszyscy równo każdy gówno