Wpis z mikrobloga

@red7000: bleach i tak się skończył lepiej niż to gówno, bleach po prostu upakowane wszystko w 10 rozdziałów i tyle każdy wiedział jak to się skończy

  • Odpowiedz
@red7000: @flajn: Dlatego fanom mango i amino powinny włączać się czerwone lampki, jak coś trwa za długo.
Nie martwcie się, fani zachodnich komiksów mają ten sam ból. Ktoś na 4chanowym /co/ pisał, że Hellboy był wybitny do "Zdobywcy Czerwia", potem poprawny, ale po "Burzy i Pasji" to już lepiej nie czytać, bo niesmak zostaje. Ogólnie też już główna historia się zakończyła i powiem wam, to było gówniane zakończenie. ( ͡
  • Odpowiedz
@red7000: Bleach mnie nauczyl, ze nie warto oczekiwac zbyt wiele od zakonczen shounenów, nieważne jak ambitna ta seria by nie była. Dlatego nie jestem nawet rozczarowana xDD W sumie to nawet mi sie podoba krecenie beki z simperena. 8/10 bo troche za mało Pieck.
  • Odpowiedz
@red7000 pamietam jak przeczytalem history's strongest desciple kenichi, to myslalem ze sie zapluje za zakonczenie xD absurdalnie ale akurat zakoczenie shingeki mi siadlo bardziej niz wiekszosci shounenow xD
  • Odpowiedz
  • 0
@flajn Co niby zniszczył? xD To jego zakonczenie, na #!$%@? mial to ciągnąć, nie jego wina, że fani maja spaczone mózgi i chca jakieś #!$%@? zakończenie, zakończenie to najlżejsza część kazdej mangi praktycznie i większości dziel literackich.
  • Odpowiedz