Wpis z mikrobloga

Chciałbym na próbę kupić na dniach pierwsze moto 125 cm3, jeżeli załapię zajawkę to za rok prawko i przesiadka na coś większego.
Pytanie do osób mądrzejszych, czy jest sens dopłacać do Aprilii RX125(17900zł) czy wziąć Malaguti XTM 125(14000zł)?
Wiem, że 15 km to zabawka, natomiast moto ma służyć do jazdy 1-2/tyg na okoliczne łąki/lasy i nauki.
#motocykle
#motocykle125
Pobierz ranny - Chciałbym na próbę kupić na dniach pierwsze moto 125 cm3, jeżeli załapię zaja...
źródło: comment_1617831323MuBnuvppR3Eogg2ybzcare.jpg
  • 29
@ranny: no to zobacz jaką mają stratę wartości motocykle, które dzisiaj mają rok czy dwa, policz różnicę. Z finansowego puntu widzenia zakup jednego czy drugiego tylko po to, żeby sprzedać po roku nie ma sensu. To czas, w którym pojazd łapie największą stratę wartości. Jeśli jednak stać cię, to nie pytaj, tylko kupuj to, co się bardziej podoba. Jeśli jednak kasa jest jakimś tam czynnikiem, to skąd w ogóle pomysł na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bocznica: no nie będę teraz czytał prawa, nie raz widziałem w górach, lasach, a nawet parkach na trasach mtb takie rowery. Nawet jeżeli nie można, to nie wydaje to takiego hałasu dla zwierząt i przyciąga uwagi. 125 nie wjedziesz chyba nigdzie, oprócz drogi i terenu prywatnego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zryty_berek: ale to kolega mirek pisał, że nie ma różnicy w ebike, a benzynową 125, jeżeli chodzi o liczbę tras, bo można wjeżdżać dokładnie w te same miejsca i tak. Nie ja. Ja uważałem że w przypadku tak słabego moto, lepiej wybrać ebike, właśnie ze względu na to że można wjechać w więcej miejsc, a jak nie można to na zawsze mniejszym przypale ( ͡° ͜ʖ ͡°)