Wpis z mikrobloga

@6c6f67696e: Przecież nie porównałem trans = depresja. Porównałem krótkofalowe odczucie z długofalowym odczuciem.

@Ordo_Publius: Jacy wy? Ja jestem sobą. Jeśli widzisz więcej niż jedną osobę (mua), to radzę poradzić się lekarza.
A specjaliści? Specjaliści też uznali, że bycie kobietą na profilu informatycznym jest równoznaczne z upośledzeniem w stopniu znacznym.
Absolutnie żaden specjalista nie może być opętany ideologią. Żodyn.
Pobierz marekseo - @6c6f67696e: Przecież nie porównałem trans = depresja. Porównałem krótkofa...
źródło: comment_16178718462ep3ktz3eAWVSHABwlEv7U.jpg
Przecież nie porównałem trans = depresja. Porównałem krótkofalowe odczucie z długofalowym odczuciem.


@marekseo: trochę jednak porównałeś. co jest o tyle śmieszne że leczenie dysforii ma na celu zmniejszenie depresji więc twoje porównanie skutków trochę się rozsypuje.
@marekseo: zadajesz pytania z tezą (co jesli korekta płci jest jak samobójstwo) i się dziwisz, że nie jesteś traktowany poważnie. no kurde XD

myślałeś, że co? lekarze propsują ten sposób leczenia dysforii od wielu lat tak na czuja? zamiast samemu poświęcić 30 sekund na zapytanie w googlu to uważasz, że lepiej zadać pytanie w taki niepoważny sposób dx

Dobra, to teraz pokaż mi badania, że długofalowo leczenie bolu jest zdrowa dla