Wpis z mikrobloga

@xederek: no chodzilo w pewnym sensie o tamta zielonke w tym sensie że najzwyczajniej jak każdy porządny człowiek przypomniałem ile było kradzieży wśród zielonek co każdy wie i tyle a ona sie zesrała i potem był płacz. To twoje multi rozumiem?
@xederek: sam fakt że wspominasz nick zielonki ktorej nikt nie pamieta bo byla 15 min na wykopie cie zdradza. Nie znasz mnie i nic o mnie nie wiesz a jak masz sie sapać to pogadajmy na pw. Napisz jak masz coś do powiedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xederek: no to ładnie do tego ogrodnika napisałeś, pewnie masz racje.
A co do mnie to mnie nie znasz, pierwszy raz cie widze wiec jak masz jakis problem mulciaku to pisz na pw. Zachowujesz sie jak konfident tylko ze gorzej bo nie znamy sie a chyba cos o mnie sugerujesz multi xD
@xederek: czemu kłamiesz? :)
Ogrodnik nie tędy droga. Nie znasz mnie i nic nie wiesz więc wymyślasz jak szmata. Ostatnią rzecz ci powiem, ja na ciebie nic nie napisałem tylko napisałem wpis żeby ludzie uważali na zielonki, wpis jak każdy inny który każdy sobie może napisać. Nagle tamta osoba Ogrodnikv2 czyli ty napisała na mnie wpis że ja oszukuje :) bedac 15 min na wykopie i nie wymieniajac ze mna wiadomosci.